reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Monysia u mnie wczoraj sie chłodniej zrobiło i też pomyślałam że warto zrobić porządek ze stopami :) Matko... Jak skończyłam to pot sie ze mnie lał jak po przebiegnięciu maratonu :)

Rabitt bardzo sie cieszymy razem z Tobą :) I ekscytujemy na myśl o naszych pierwszych październikowych pociechach :) Buziaki dla całej trójeczki :*
 
reklama
Rabbit suuuper!!! odliczanie czas zacząć!:-)

Też mam dziś jakieś rewolucje bólowe plus żołądkowe. Aż mi się włączył syndrom wicia gniazda i z rozpędu nawet torbe do szpitala spakowałam.
 
Hej dziewczyny.
Ja mam ostatnio doła jakiegoś, więc nie udzielam się za często.Wyskoczyły mi na ustach okropne zajady, pryszcze na całym czole, nie mogę spać, I jeszcze jakby było mało wczoraj mi się hemoroid pokazał , nigdy nie miałam nic w tym stylu, poprosiłam przyjaciółkę która ma tą dolegliwość żeby sprawdziła czy to napewno to i niestety , piecze, swędzi ... już przeryczałam cały ranek:( O ile pamiętam któraś z Was ma taką przyjemność?? Czy gin coś na to pomoże?? W środe wraca m i jak ja mam go przywitać z chorym dupskiem :(((

mi jakis czas temu wyszedl hemoroid :/ nic z nim nie robilam i znikl sam i do dzisiaj mam spokoj i oby tak zostalo !!
masz zaparcia ?? najlepiej nie dopuszczac do nich , bo problem moze sie poglebic :/
wiem , ze jakies masci sa w apteach i mozna stosowac
moze zapytaj??

dziewczyny....ale jestem happy....dzisiaj czuję się lepiej...bóle ustały....ordynator mnie jeszcze zbada....i szyjka się trzyma.....dostałam nospę domięśniowo i dexaven na płucka jeszcze raz.....i wiem że już za 10 dni cc...jupppiiii żebym tylko dotrzymała.... to będzie jakoś 8 lub 9 wrzesień :D to teraz WIELKIE ODLICZANIE

aa wy trzymajcie się ladnie....i dużo odpoczywajcie.....

super wiesci !! wow juz za chwile i bedziesz miala przy sobie maluszki :) ale fajnie !!

Też mam dziś jakieś rewolucje bólowe plus żołądkowe. Aż mi się włączył syndrom wicia gniazda i z rozpędu nawet torbe do szpitala spakowałam.

coraz gorzej chyba bedzie teraz :/ jakies dolegliwosci dziwne , zastanawianie sie czy to juz czy nie ...
ja tez odczuwam coraz wiecej skurczy , macica sie stawia , czasami juz nawet boli :/ mam nadzieje , ze chociaz ten miesiac pociagne jeszcze !!
ale torbe tez mam zamiar spakowac :)
 
a ja wlasnie wrocilam ze szpitala. wczoraj dostalam silnych skurczy. juz myslalam ze bede dzis po, ale jednak zahamowali. mam lezec i odpoczywac. dostalam antybiotyk, bo znow mam infekcje. skurcze juz nie sa tak silne jak wczoraj. Moj M. zawiedziony...
 
dziewczyny....ale jestem happy....dzisiaj czuję się lepiej...bóle ustały....ordynator mnie jeszcze zbada....i szyjka się trzyma.....dostałam nospę domięśniowo i dexaven na płucka jeszcze raz.....i wiem że już za 10 dni cc...jupppiiii żebym tylko dotrzymała.... to będzie jakoś 8 lub 9 wrzesień :D to teraz WIELKIE ODLICZANIE

aa wy trzymajcie się ladnie....i dużo odpoczywajcie.....
ale fajno! już bliziutko! :)
Hej dziewczyny.
Ja mam ostatnio doła jakiegoś, więc nie udzielam się za często.Wyskoczyły mi na ustach okropne zajady, pryszcze na całym czole, nie mogę spać, I jeszcze jakby było mało wczoraj mi się hemoroid pokazał , nigdy nie miałam nic w tym stylu, poprosiłam przyjaciółkę która ma tą dolegliwość żeby sprawdziła czy to napewno to i niestety , piecze, swędzi ... już przeryczałam cały ranek:( O ile pamiętam któraś z Was ma taką przyjemność?? Czy gin coś na to pomoże?? W środe wraca m i jak ja mam go przywitać z chorym dupskiem :(((

gin ci powie jakie czopki są bezpieczne i maść.. spróbuj także przemywać naparem z kory dębu ale nie nasiadówka! niestety po porodzie może być gorzej :(
 
Witajcie, w poniedziałaek jak zwykle załatwianie spraw urzedowych, jeszcze tak strasznie boli mnie krzyz, ze nie moge długo siedziec, lezec tez nie, chodzic tez cięzko...bardzo mi to dokucza ale trzeba jakos wytrzymać.
Dzisiaj chyba wybiore sie na więsze zakupy dla dzidzusia bo akurat mamy przypływ gotówki więc trzeba to wykorzystac:-)
rabbit powodzenia
 
a ja wlasnie wrocilam ze szpitala. wczoraj dostalam silnych skurczy. juz myslalam ze bede dzis po, ale jednak zahamowali. mam lezec i odpoczywac. dostalam antybiotyk, bo znow mam infekcje. skurcze juz nie sa tak silne jak wczoraj. Moj M. zawiedziony...
leż i wytrzymaj jeszcze troche! kurcze coraz więcej nas jest szpitalnych :(
 
ja bym mogla juz, ale wiem ze dla malej lepiej jeszcze bedzie poczekac. ciagle mam skurcze, ale juz nie tak silne i czeste, mimo wszystko jednak nie opuszczaja mnie. az sie zdziwilam ze wypuscili mnie ze szpitala, ale nie chcieli wywolywac rozwarcia. 2 ktg zrobili i tyle. a po tym zastrzyku w d... czulam sie mega nacpana. kompletnie nie wiem o czym rozmawialam z lekarka w nocy ;-)
 
rabbit - trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

i za ciebie tez zupko herbatowa :) niech cie m do lozka przywiaze

wogole to trzymam kciuki za nas wszystkie, zaczal sie okres , gdzie wszystko boli, skurcze sie pojawiaja, nerwy - obawiam sie ,ze tak moze potrwac do konca juz. Fajnie,ze jest forum, bo mozan sie spokojnie wyzalic, gdy nie chce sie zatruwac du.py w bliskim otoczeniu. mnie dzis polozna nastraszyla i zazyczylam sobie,zeby mnie m wozil do roboty przez najblizsze 3 dni (to jest 3km w jedna strone, zawsze dreptalam piechotka),ale potem chyba juz odmowie roboty. kurde, kosc lonowa i okolice bola jak fix -a reakcja poloznej - "tak to juz jest na koncowce" - z jednej strony denerwujace ze nic sie nie da zrobic, a z drugiej uspokaja to,ze to "normalne" (o ile nic nie cieknie czy nie ma skurczy czy cholernych boli)

a ja nic nie poprane, nic nie poukladane, ale jak mam cokolwiek robic jak przeprowadzka za 2 tyg? eh, obym zdazyla..
 
reklama
hej kobietki
ja po weselu jestem padnięta:)
impreza była fajna, bawiłam się do 3:)

W sr mialam wizyte...Lekarz moj twierdzi ze dziecko juz donoszone,z poczatkiem wrzesnia mam odstawic tabsy...
a mala miala tylko 2200. szyjka juz krotka i miekka wiec to moze byc to....
może ten śluz to czop? babka na sr mówiła że może być brązowy i może zacząć wyłazić już kilka tyg przed porodem

Hej dziewczyny.
Ja mam ostatnio doła jakiegoś, więc nie udzielam się za często.Wyskoczyły mi na ustach okropne zajady, pryszcze na całym czole, nie mogę spać, I jeszcze jakby było mało wczoraj mi się hemoroid pokazał , nigdy nie miałam nic w tym stylu, poprosiłam przyjaciółkę która ma tą dolegliwość żeby sprawdziła czy to napewno to i niestety , piecze, swędzi ... już przeryczałam cały ranek:( O ile pamiętam któraś z Was ma taką przyjemność?? Czy gin coś na to pomoże?? W środe wraca m i jak ja mam go przywitać z chorym dupskiem :(((
Ja też w ciąż to dziadostwo dostałam, czasami nawet na tyłku nie mogę usiąść. byłam z tym u internisty i gina i kazali mi brać cyklo3forte (bez recepty) więc biorę, ponoć po porodzie może być jeszcze gorzej
 
Do góry