reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Siemka
U mnie też problemy ze snem i ani ciepłe mleko ani melisa niestety nie pomagają, wręcz przeciwnie powodują jeden sik nocny dodatkowo :) A tak poza tym zapowiadają dziś burze u Nas, mam nadzieje że to przyniesie parę stopni mniej :)
Ja już po śniadanku, kawce zabieram się za sobotnie sprzątnie.
Życzę Wam spokojnej soboty :*
 
reklama
jestem :)
mama dzisiaj pojechala :(
mnie czeka masa roboty i masa wizyt caly wrzesien zawalony to sie przynajmniej nudzic nie bede :)

wakacje udane , ale zmeczone juz upalami na maksa bylysmy :/ w dzien temp. takie , ze szok , duchota i najgorsze , ze w nocy podobnie , nawet spiac z wiatrakiem skierowanym na leb budzilam sie zlana potem
pierwszy raz w zyciu chce juz zime hehe

bylam wczoraj na USG po 30tc napisze na watku odpoewiednim :) w kaadym razie wszystko jest super !! :)

doczytalam , ze Anulka i Rabbit sa w szpitalu ... trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& , zeby maluszki jeszcze posiedzialy w brzuszkach :)



maggie na to niewyspanie nie pomoge bo tez coraz gorzej sypiam, teraz to chyba juz tak bedzie.

no to dramat:(
szczegolnie ze niewyspanie takie mega to dopiero przed nami:(

najgorsze u mnie jednak sa te bole glowy. Skoro po tylu godzinach snu tak mnie boli to co bedzie jak bede sypiac po 4h jak dziecko sie urodzi;/buuu[/QUOTE]

wspolczuje bolu glowy :/
ja tez nie sypiam dobrze , ale na szczescie leb nie nawala pozniej :/
 
Witajcie, u mnie tez strasznie gorąco, do tego tez mam problemy ze spaniem a dzisiaj to był juz koszmar o 3 w nocy czytałam gazete i nawet to mnie nie znuzyło, jeszcze niesamowicie boli mnie kregosłup.... kurcze a jeszcze taki kawał do końca...ja mieszkanko mam juz posprzatanie ponarzekałam dzieciom, kazali mi sobie usiąśc i wszystkim sie zajęli, dywany wytrzepali, podłogi umyli( nie tak dokładnie jak ja to robie ale zrobili), takze w miare mieszkanko ogarniete....
Wczoraj musiałam mojego M ostrzyc a w zamian on musiał ufarboać mi włosy i wyszło mu bardzo dobrze, chcociaz kolor nie taki jak chciałam (ale taki sobie kupiłam) ale niech bedzie i tak mi szybko włosy odrastają i to siwe....
 
Cześć kobietki śliczne :) Moje miasto było wczoraj biegunem ciepła całego lata. Otóż odnotowano temperaturę w słońcu 50.8 stopnia Celsjusza, w cieniu 36, 8 :) Dodam że to rekordowa temp w Bielsku od 1921 roku :) Naaaaaaajs. Ale najgorsze za mną. Ja również miałam problemy ze snem okropne. Nie wiem czy to za jego sprawą ale od dwóch dni zamiast herbaty pije rumianek i od dwóch dni sypiam spokojnie z jedną przerwą nocną na sik :)

Nat moc życzeń dla Wikuli od ciotek z babyboom :)

Mam pytanko do mam u których planuje sie CC. Kiedy wyznacza sie termin ? Czy lekarz już ustalał termin cięcia?



Wszystkich życzę udanej soboty i odrobiny chłodku :)
 
hey kochane!
jest gorąco nie do zniesienia!
spałam przy otwartym oknie, odkryta i z włączonym wiatrakiem...
jestem u rodziców na week, a mój małż u swoich :) mała separka hehe :p

anula
ale jestes odważna, ja bym mojemu nie dala swojej głowy nigdy w zyciu :p

asionek
dobrze że wróciłaś i wszystko ok :)

magie
ja jak nie mogę spać to oprócz melisy gorące mleczko pomaga:)


dziewczyny dostałam wiadomość od Rabbit- w odpowiednim wątku napisze.
 
Cześć kobietki śliczne :) Moje miasto było wczoraj biegunem ciepła całego lata. Otóż odnotowano temperaturę w słońcu 50.8 stopnia Celsjusza, w cieniu 36, 8 :) Dodam że to rekordowa temp w Bielsku od 1921 roku :) Naaaaaaajs. Ale najgorsze za mną. Ja również miałam problemy ze snem okropne. Nie wiem czy to za jego sprawą ale od dwóch dni zamiast herbaty pije rumianek i od dwóch dni sypiam spokojnie z jedną przerwą nocną na sik :)

Nat moc życzeń dla Wikuli od ciotek z babyboom :)

Mam pytanko do mam u których planuje sie CC. Kiedy wyznacza sie termin ? Czy lekarz już ustalał termin cięcia?



Wszystkich życzę udanej soboty i odrobiny chłodku :)

ja bylam juz na kwalifikacji do CC i dostalam termin wyznaczony na koniec 39 tyg, rowno tydzien przed terminem z OM. Kwalifikacje wiem, ze zazwyczaj robia kolo 35 tyg, choc to zalezy od szpitala. A jakie masz wskazanie?
I na kiedy masz termin z OM?
 
W radiu mówili coś o zimnym froncie, który do nas nadchodzi nad Polskę i przez to będą też burze. Nie wiem tylko czy dzisiaj czy od poniedziałku.

Chłodny front ma przyjść dzisiaj i od jutro ok 20 st C jupi
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki! Ja myślałam,że wejde na bb i trochę wam ponarzekam, jak mi tu żle z tego gorąca, jeszcze mieszkam na poddaszu, więc mam jak w piekarniku, ale widze że wszystkie solidarnie cierpimy. Wczoraj was tylko podczytywałam, ale pisać już nie dałam rady, nawet obiadu nie robiłam,dzieci na suchym prowiancie, a M dopiero na kolacje zrobił tosty. W nocy na szczęście jeszcze dobrze sypiam, ale w dzień nie mogę chodzić bo zaraz mnie boli w kroczu i powinnam też leżeć, ale jakoś mi to średnio wychodzi.Dobrze że jesteście dziewczynki. Z wami jest łatwiej przechodzić to wszystko.
 
Jagmar wspaniałe wieści! Oby Twoje prognozy sie spełniły :)

Rabbit zaciskamy mocno kciuki i ściskamy waszą trójeczkę mocno &&&&&&&&&!

Maggie termin z OM mam na 8 października. wg USG na 3 października. W sumie dokładnie niewiadomo, bo wstyd sie przyznać ale nie miałam zaznaczonej ostatniej miesiączki, nawet nie miałam pojęcia kiedy sie pojawiła:zawstydzona/y: A CC mam mieć ze względu na ułożenie poprzeczne malucha. Był juz ustawiony główkowo i obrócił sie poprzecznie;/ Teraz mnie już strasznie rozciąga na boki ale lekarz mówił że prawdopodobnie dziecko bedzie duże i małe prawdopodobieństwo że sie obróci. A już 35 tydzień zaczynam.... 31 sierpnia mam wizyte i fajnie by było gdybym sie już czegoś dowiedziała :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagmar wspaniałe wieści! Oby Twoje prognozy sie spełniły :)

Maggie termin z OM mam na 8 października. wg USG na 3 października. W sumie dokładnie niewiadomo, bo wstyd sie przyznać ale nie miałam zaznaczonej ostatniej miesiączki, nawet nie miałam pojęcia kiedy sie pojawiła:zawstydzona/y: A CC mam mieć ze względu na ułożenie poprzeczne malucha. Był juz ustawiony główkowo i obrócił sie poprzecznie;/ Teraz mnie już strasznie rozciąga na boki ale lekarz mówił że prawdopodobnie dziecko bedzie duże i małe prawdopodobieństwo że sie obróci. A już 35 tydzień zaczynam.... 31 sierpnia mam wizyte i fajnie by było gdybym sie już czegoś dowiedziała :)

kurde, a moje jest za male ale w sumie nikt nie zwrocil na to uwagi i nikt tez nie podal mi terminu wg USG - powinni?
 
Do góry