reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
zmiękczają szyjkę czy coś tam i powodują że jak się zacznie poród to szybciej idzie. Nie wiem czy to ten wiesiołek ale trzeba przyznać że poród miałam ekspresowy:-)
 
No właśnie, kiedyś popatrzyłam jak aktywny był ten wątek jak wszystkie w ciąży byłyśmy...
pamiętam że nie dałam rady nadrabiać :-D
wiesz co tam u Ewy ? na suwaczki widzę że już końcówka :)
ja ostatnio też robiłam test, jedna kreseczka wyszła... ale ile stresu :szok:
 
reklama
Hej Hej - ja wróciłam, ale miałam dużo do nadrobienia w firmie.
Mariolcia - Ewa urodziła 12.08 dziewczynka Joasia :)

Kasiu - gratuluje, coś mi dzwoniło w uszach że tak można ale nie byłam pewna, super że się udało :)

My po wakacjach, była b.fajnie. Pogoda nam dopisała nad morzem, później jeszcze tydzień u kuzyna. Filip był spokojny, ładnie przesypiał noce i bardzo ładnie jadł. Normalnie jak nie moje dziecko :D
 
Do góry