reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kachutka, Iwonka 85 gratulacje...


martycha to trzymam &&&&&&&& za wizyte. Ja zapisalam sie na usg genetyczne i do 11 kwietnia musze czekac wiec zazdroszcze ze Ty juz jutro bedziesz miec to za soba.

Mi sie tez juz nudzi okropnie w domu. Nie jestem przyzwyczajona do takiego nierobstwa bo normalnie to pracowalam po 10 h dziennie i takie oszczedzanie sie meczy mnie okropnie. Juz nie moge sie doczekac wizyty 31. Moze lekarz pozwoli mi juz na jakas wieksza troche aktywnosc bo jak nie to slonica bedzie ze mnie niezla. Caly czas jem i leze.

Ja zmykam na dzisiaj, poczytam ksiazke i do spania. Milej nocki!

Ja też mam 11 kwietnia genetyczne...Troche Ci zazdroszczę tego leniuchowania...ja jestem tak osłabiona, ze na nic nie mam siły..a do pracy trzeba...masakra jakaś...

Ja chcę spać...spać...spać...ciekawe, kiedy to przejdzie...
 
reklama
gosiane – znam ten ból też od początku w domu w leże, nie licząc epizodu z podtrzymaniem w szpitalu i mam nadzieje, jeszcze wrócić na jakis czas do pracy bo mnie te leżenie w domu dobija,

Ewa87 – mi lekarz powiedział, że mam brać witaminy od drugiego trymestru ciąży, ale wydaje mi się, że jeśli odżywiasz się racjonalnie i wiesz, że dostarczasz maluszkowi wszelkich wartości odżywczych to chyba nie musisz. Tylko wtedy bierzesz sam kwas foliowy. No ale chyba lekarz wie najlepiej.

Ja osobiście witaminy biorę, bo mam uboga dietę w związku z ciągłymi mdłościami i nie chcę aby dziecku czegoś brakowało.

aga2323 – trzymam kciuki co by Cię, żadna zaraza nie dopadła,
 
Przy tej ciazy mam inna lekarke niz przy poprzednich i ona zapisala mi zestaw witamin specjalny dla kobiet w pierwszym trymescie i cena byla b.wygorowana .Ja mialam olbrzymie zaufanie do poprzedniego lekarza i on mi kazal wtedy tylko kwas foliowy z jodem i b12 to taka gotowa mieszanka i to tez sobie kupilam.On mi powiedzial wtedy ze inne witaminy to tylko jezeli wyniki beda nie tak .I tego sie trzymam.Ja mam problem z zelazem dlatego pije zapobiegawczo co drugi dzien sok z burakow (mala szklanka)
 
hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam od lekarza, dzis pierwszy raz mialam wizyte i pomimo,ze miala ona sceptyczne podejscie czy uslyszymy serce czy nie ... bilo jak szalone! niesamowite uczucie, powiem szczerze,ze jakos pierwszy raz mocniej dotarlo do mnie,ze maly czlowiek sobie we mnie mieszka :-) uciekam zaraz na spotkanie o prace
 
hejka dziewczyny.....jak tam wasze samopoczucie dzisiaj??

ja czuję się b.dobrze...ale jestem jakaś taka rozleniwiona nic mi się nie chce....

no oprócz loda z McDonalda....hihiihhi
 
Ja dzisiaj wyśmienicie, cały ranek w łóżeczku z ulubioną muzyczką :)
niedługo lecę śniadanko robić, a najpierw je kupić :)
 
Cześć.
troszeczkę mnie tutaj nie było. U mnie wszystko dobrze, apetyt rośnie, senność też, na okrągło bym spała... i śpię, dlatego mało sie ostatnio udzialałam, w pracy też trochę zajęć i nie było jak zaglądnąć.

Jeżeli chodzi o witaminy ja też miałam przepisane, ale po konsultacji z lekarzem ustaliliśmy, że skoro są dobre wyniki to nie muszę brać, tak więc tylko kwasik łykam.
 
Witam :) POdczytuje Was od poczatku wiec chyba pora sie przywitac :)

Justys1985 wychodzi na to ze idziemy leb w leb :) u mnie wg ostatniego usg 11t5d. Wiec niby pazdziernikowa mama, chociaz moze byc wrzesien :)
Ja na samopoczucie od samego poczatku nie narzekam. Klucie, ciagniecie to wiedzialam ze mnei czeka, ale zachcianki, mdlosci, wymioty mnie ominely. Zgaga do mnei kilka razy zawitala ale juz wiem co robic aby ja ominac. W srode mam usg genetyczne wiec jestem pelna strachu ale i niecierpliwa aby zobaczyc jak moj maluszek urosl :) My na wszytskie wizyty chodzimy razem z mezem. Chyba najcudowniejszym widokiem jest jego usmiech i swiecace oczka jak patrzy w monitor i oglada malucha


No witam witam :) Superancko że mamy takie same daty i widzę że jeszcze usg mamy na ten sam dzień :) Mam nadzieje że będę miała przyjemność częstych kontaktów :)

Moje Panie u nas dziś piękna pogoda jakieś 14 c, więc micha mi się cieszy od samego rana :) Ja już po śniadaniu i piję kawkę a na 12 ta do fryzjera huuuurrraaaaa !!!! w końcu!!!
 
reklama
hej dziewczęta mam do Was pytanie. jestem zatrudniona od jakiegos miesiaca u prywaciarza. I mam pytanie co musze wziac do lekarza żeby wystawil mi zwolnienie lekarskie?? Nie mam od pracodawcy zadnej ksiazeki ani nic ale wiem ze opłaca na 100% za mnie Zus...?? Pytanie numer dwa czy jesli przepracowalam tylko poltora miesiaca beda mi płacone swidczenia 100% z ZUS?? Czy nie mam na co liczyc???
 
Do góry