reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Tak ja tez duzo pije ,ale jak juz kiedys pisalam to dobrze ,ja mialam za karzda ciaza piach w nerkach ,a to okropny bol i teraz pije bo sie dodatkowo pilnuje.A mi jest dalej trudno uwierzyc ze moze byc ucisk .Wole wierzyc w hormony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Diewczyny jak to jest z rozmarynem?? Doczytalam w M jak Mama, ze szkodzi. A ja lubie ziemniaczki z odrobina posypki do gyrosa w ktorej jest rozmaryn... I nie wiem co teraz. Nie pytalam lekarki bo dopiero dzis o tym przeczytalam
 
ja tak samo,sikam non stop,ale ja i pije hektolitry...nic mi nie wchodzi innego niz woda...czasem jakas herbata(ale ta lubi sie wylewac...wrrr)ale glownie woda...suszy mnie przeokrutnie...

Magda,ja nic nie slyszalam o rozmarynie...
 
a ten piasek w nerkach to dlatego ze malo pilas??
ja slyszalam ze piwo raz do czasu jest dobre i nie szkodzi dziecku, ale cos mi sie wierzyc nie chce
 
reklama
a ten piasek w nerkach to dlatego ze malo pilas??
ja slyszalam ze piwo raz do czasu jest dobre i nie szkodzi dziecku, ale cos mi sie wierzyc nie chce
Mi lekarz mowil ze za malo pilam
Jak bylam teraz na wakacjach to jedna wloszka 3 tygodnie po porodzie pila piwo bo u nich sie mowi ze ma sie zwiekszona lktacje.Jedno piwo dziennie kazala jej pic lekarka!
 
Do góry