reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

oj mnie też zaraz po porodzie czeka szukanie pracy ale już się tak nastawiłam że moje oczekiwania bardzo spadły i mając 2 dzieci na utrzymaniu to pójdę gdziekolwiek

jeśli chodzi o zdjęcia, hm... nie wiem czy uwierzycie ale przy tośce to robiłam co tydzień a teraz to mam jedno z początku ciąży i tak jakoś nie ma czasu zrobić:baffled:
 
reklama
kasiadz ja mam 2... :-p zaszalalam.

maggie moge na priv ci dac, bo samego brzucha nie mam, a geby wystawiac nie bede na forum ;-)
 
Hej

herbata, kasiadz dawać zdjęcia brzuchów! Niedobre dziewczyny oj nie :no::-p

deprecha hmm .. mi zmarła babcia i chodzę przygnębiona troszki :( Ale pocieszam sie że juz nie cierpi.
 
reklama
Do góry