reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
ja chusty nie mam, choć miałam ochotę kupić ale doszłam do wniosku że te wiązania będą mnie tylko denerwowały:)
kupiliśmy za to nosidełko ergonomiczne, ale jeszcze nie używamy bo nie chcemy zaszkodzić młodej na kręgosłup, poczekamy jeszcze 2-3 miesiące:) ale już sie nie mogę doczekać

Też mam nosidełko ale chyba nic nie będzie z noszenia małego w nim, bo dziecko może być noszone na plecach buzią do moich pleców albo z przodu buzią do mnie. A mój obserwator musi być skierowany do przodu żeby swobodnie wszystko widzieć, inaczej się złości i wierci. Więc na razie zostaje noszenie na rękach. Może jak będzie większy to się przyda...
Nad chustą się zastanawiam tylko przeraża mnie to wiązanie i czy sama dała bym radę go tam wsadzić :confused:
 
ja nie wiem czy młodej będzie się podobasło noszenie tyłem do świata, ale zastanawiamy się nad wyjazdem na wakacje do karpacza i tam chodzenie po górach się nie uda bez nosidełka ;)


a dla osób mieszkających w okolicach czestochowy (nie pamiętam czy ktoś tu taki jest) fajny konkurs: http://nosidelkaergonomiczne.pl/konkursy.html na małych modeli :)
 
Ostatnia edycja:
Halo :-)

Ale u nas mrozik - 15 :-)

Dziewczyny wiązań chusty jest kilka rodzajów ( np. też na plecach czy biodrze) więc bez problemów którąś pozycję dziecko polubi ;-)
 
witam sie z kawa a za oknem -21, wiec znow grzejemy dupcie w domu, a jutro ma byc jeszcze wiecej..
My z racji oszczednosci na oleju opalowym hajcujemy w kominku co jest w rzeczy samej fajne i daje klimat, wiec zaraz musze wskoczyc w ciuch i pobiec po drewno do garazu, co by mi cyckow nie odmrozilo :)

Mojego nosilam w chuscie na wakacjach i lubil to ,ale byl malutki (4tyg), pozniej nie probowalam, bo nie wymaga noszenia po domu za bardzo, a na zew uwielbia wozek, ale jak mi sie "zepsuje" to pewnie wyciagne chuste - polecam ! wizania na poczatku wydaja sie trudne,ale pozniej to raz-dwa i gotowe. Moj najbardziej lubil byc "w kieszonce"

Po wczorajszym szczepieniu maluszek byc marudny wieczorem(lagodne okreslenie) ale spal dobrze, byl cieply w nocy -nie dalam panadolu, bo w sumie po co go szpikowac lekarstwem jak tragedii nie bylo i spal spokojnie. Jeszcze przyjdzie czas na panadolki. Wczoraj pielegniarka/polozna czy jak ja nazwac (health visitor?) sprawdzala uzebienie ,ale jeszcze nic tam nie ma, wiec uffff

marti - a ty herbatek nie pijesz na laktacje ? (od tego moga byc baki) i dowiedzialam sie ,ze jak wit d w kropelkach mozna zmienic na ta "na wodzie" i brzuch moze mniej bolec..a jesz graham lub ciemne pieczywo? moj mial cholerne baki , jak przestalam jesc zytnie 100% - uspokoilo sie (Milka podpowiedziala), czasami nie mozna jesc pieczywa zwyklego ze wzgledu na drozdze, lepsze na zakwasie(u mie to tez mialo znaczenie)..
 
Cześć slicznotki :)

U nas - 20. Fajnieeeeee :-D U nas dziś pobudka w nocy tylko 5 razy :-) Jestem zadowolona ;-)
U nas chusta już sie nie sprawdza w klasycznym wiązaniu. Marek sie burzy bo chce oglądać. Musze się chyba zaznajomić z innymi sposobami wiązania.

Bardzo przyjemnego wtorku życzę ;)!
 
reklama
Hejka!
U nas -16 ,a na 11:15 mamy z małym kontrol w poradni neonatologicznej i co ja mam teraz zrobić? Samochód jeszcze w naprawie... Wsadzić go w wózek i opatulić czy wziąć taxi? :confused:
 
Do góry