reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

może nie powinnam pisać...

ale ciekawe która mamusia ostatnia urodzi ? :)
jeśli chodzi o mnie to mogę się zgłosić, ale znając życie trafię na porodówkę wcześniej niż mi się wydaje, no takie mam przeczucie, tak wiec chciałabym dotrwać przynajmniej do połowy października :tak:

No powiem Ci szczerze ,że przy moim drugim porodzie to nawet nie zdążyły dojść do 80 :-D A skoro teraz przepowiadające dochodzą nawet do 80 to zaczynam się bać porodu :szok::-D

Ilonka to Ty miałaś te problemy z tarczycą?
tak, jestem cały czas na euthyroksie 25mg, za tydzień robię powtórkę badań :)

a dochodzenie, która z nas urodziła było super :-D Tak nawiasem do 1 października jeszcze 4 dni nie licząc dzisiejszego, a tu już tyle u nas dzieciaczków :)
 
reklama
jeśli chodzi o mnie to mogę się zgłosić, ale znając życie trafię na porodówkę wcześniej niż mi się wydaje, no takie mam przeczucie, tak wiec chciałabym dotrwać przynajmniej do połowy października :tak:


tak, jestem cały czas na euthyroksie 25mg, za tydzień robię powtórkę badań :)
Masz już jakieś zalecenia co masz robić po porodzie?
Mi ostatnio znowu podniosła dawkę :-( A od porodu mam odstawić leki na dwa miesiące, po czym zrobić ponowne badania i się do niej zgłosić...
 
Masz już jakieś zalecenia co masz robić po porodzie?
Mi ostatnio znowu podniosła dawkę :-( A od porodu mam odstawić leki na dwa miesiące, po czym zrobić ponowne badania i się do niej zgłosić...
zalecenia mi pewnie da jak zrobię powtórkę wyników, a mówiła ci endo, ze dziecku po porodzie też trzeba kontrolnie sprawdzić tsh i ft4??

kasia świetna sprawa z tym regałem!!
 
zalecenia mi pewnie da jak zrobię powtórkę wyników, a mówiła ci endo, ze dziecku po porodzie też trzeba kontrolnie sprawdzić tsh i ft4??

kasia świetna sprawa z tym regałem!!
Nie mówiła, ja mam regularnie robiony anty TPO, myślę ,że jak w szpitalu będą wiedzieli ,że się leczę to sami zrobią takie badania :tak:
Kasia super rozwiązanie :tak:
 
Hej!
Ale mi ochoty na te pierogi narobilyscie, az slinotoku dostalam. Ja nigdy nie robilam ale jak to ma byc przyspieszacz to moze zdecyduje sie na ten pierwszy raz hehe ale to tak za 2 tyg ;-)

Witam się pierwszy raz pierwsza :-)
Nie śpię od 4 i tak się zastanawiam, bo to już kolejny raz się tak budzę, czy dzieć chce mnie nauczyć, że właśnie o tej porze trzeba będzie do Niego wstawać...???

Nawet nie strasz, ja sie prawie codziennie o 4 budze :szok: pozniej jeszcze dosypiam jak uda sie zasnac.

kurde to jest chore tyle trzymać kogoś ze skurczami i na sam koniec wypisać do domu, cała PL

Nooo, bidulka. Moze ja zlapie teraz szybko i bedzie miala maluszka przy sobie.

Jak są słabe skurcze to niestety tak jest:tak: Jakby były silne ,a rozwarcia nie było to pewno wtedy pojechali by z OXY ale szczerze mówiąc chyba lepiej poczekać ,aż się samo rozkręci na maksa, bynajmniej takie jest moje zdanie ;-)

Miłka no w końcu kiedyś tam złapie :-D

No ja tez jestem zdania ze lepiej w domu siedziec jak najwiecej. No chyba ze wody odejda wczesniej to co innego.

kurcze tylko jak jest się w tej kwestii doświadczonym to spoko, ale jak mi kazali do szpitala przyjechać jak skurcze będą występowały co 7 minut, to skąd będę wiedziała, ze to są te skurcze i że się nie uspokoją :/ ?? A dłużej czekać nie mogę, bo szpital jest 20 minut drogi ode mnie :/

Skurcze porodowe: skurcze przepowiadające i porodowe - video - www.mamazone.pl


hej :)

poczytam pozniej reszte , bo sidla mi mozilla na moim lapku :/

w kazdym razie macie racje ja posprawdzalam wlasne wiadomosci i podawalam numer Werce :) wiec to ona pewnie :)
ciekawe czy juz maluszka ma przy sobie ?? :)

ja to po tym smsie nie moglam zasnac wogole hehe , tak sie podniecilam i przestraszylam , ze masakra :))
chyba zaczyna docierac do mnie , ze ja tez niedlugo bede slac komus taka wiadomosc !!
ladnie zaczelo sie u nas dziac na forum :) worek zostal rozsuplany hehe teraz bedziemy sie sypac hurtem :))

No jak kostki domina sie posypaly dziewczyny! :-)
 
Nowe wykorzystanie poduszki kojca u mnie :)
 

Załączniki

  • Rrr.jpg
    Rrr.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry