reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Kurcze nie wiem co z tym pęcherzem,robie siku z krwią,chyba to większe zapalenie.Strasznie boli mnie podbrzusze,i to ciągłe bolesne parcie na siku,w polskiej aptece pani dała mi urosept,Boże jak ja przeżyje noc???Pewnie będę spała w wannie.Do tego Mały mało aktywny dzisiaj.
Jak nie urok to .....przemarsz wojsk.
to bardzo źle że jest krew w moczu, może być problem z nerkami. Jutro musisz iść do lekarza, takich rzeczy nie wolno bagatelizować i leczyć na własną rękę
 
reklama
czesc
melduje sie , ze zyje mam sie w miare (jako-tako) i nadal w dwupaku
mialam mega kociol, bo mialam gosci z pl, wiec nie bylo czasu na komputer
ale akurat ja sie z tego ciesze, bo mi sie troszke odmienilo
 
Lena ja też miałam krew w moczu ale nie doszło do aż tak rozległej infekcji. Nerki były zdrowe. Fakt bagatelizować tego nie wolno ale nie popadaj w panikę :). Męczyły mnie te stany zapalne przy pierwszej ciąży. Poza tym piciem hektolitrów płynów (bez cukru!!) to podobno zimny prysznic jest lepszy od ciepłych kąpieli bo przez zimno też się siusia. W sumie nie wiem na czym taki mechanizm polega ale wystarczy sobie przypomnieć dzieciństwo i latanie na boso po trawniku :).
 
monysia współczuję bólu, ale może paznokieć nie zejdzie, ja przed ciażą kopnęłam w łóżko, paznokieć duży u stopy był cały popękany, zakrwawiony jak nie wiem, a ból?? Prawie z niego zemdlałam, ale spokojnie doszedł do siebie i nie odpadł. Tak więc najważniejsze, żeby przestał boleć, ale tak zawsze jest jak nie urok to sraczka :/

Lena ja też polecam picie duzej ilości wody, najlepiej co najmniej 2 butle jak dasz radę, a jak będziesz szła siku to pochylaj się przy sikaniu do przodu, ponoć wtedy najlepiej opróżnia się pęcherz. Nawiasem mówiąc współczuję bólu, ja jak zaciążyłam a jeszcze nie wiedziałam miałam zapalenie pęcherza z krwiomoczem włącznie, za raz dostałam antybiotyki dwa i furagin do tego, a sikałam siedząc w wannie z ciepłą wodą, bo inaczej z bólu bym nie wytrzymała. Mam nadzieje, że gin ci coś da i szybko przejdzie!!

Werka ale mi smaka z rańca na ciacho zrobiłaś :) Za mną jeszcze chodzi murzynek przekładany wiśniami i oblewany czekoladą
p.gif


atram dobrze, ze się odezwałaś, bo już zastanawiałyśmy sie czy tylko dlatego cię nie ma ze wizytę masz z PL :-D

Justyś słońce trzymam kciuki za dzisiejszy dzionek, jeszcze chwilka i będziesz tuliła swoje maleństwo :)
 
Dzień dobry śpioszki :-D

monysia - ja też zaliczyłam taką akcję, paznokieć zsiniał pięknie ale nie zlazł, odrastał chyba z pół roku :dry:

Lena - mam nadzieję, że jakoś udało Ci się noc przespać :-(

Justyś - pewnie już jesteś po :-)
 
Lena i monysia mam nadzieje ze u was obu dzis lepiej i nie boli az tak bardzo :)

mnie o 5.30 obudzilo takie ssanie w zaladku ze musialam wstac na sniadanko, a teraz ide meza budzic do pracy :)
 
dzien dobry dziewczyny!

mam nadzieje,ze dzis bole juz zelzaly, to paskudne - nie dosc , ze mamy swoje ciazowe dolegliwosci to jeszcze sie przytrafiaja nieszczescia dodatkowe :/

tu mglisto, deszczowo i ponuro - chyba kakao na podniesienie nastroju :) i trzymac w miedzyczasie kciuki za mnie, o 14 mam wizyte w szpitalu i moze sie dowiem co z ta cc..

cytryna - trzymam za to,zeby sie mala w koncu ustawila "do wylotu" grzecznie! :-)
 
reklama
Do góry