reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Hejj a ja byłam na wizycie i mam ciaze prawdopodobnie 2tyg młodszą [nie 6t jak z OM tylko 4t] wiec jak widac wszystko jest mozliwe, musialam miec mega pozno owulacje,albo nie wiem co;p
Pozdrowionka dla wszystkich i trzymam kciuki za testujace &&&&&&&
Rabbit trzymaj sie z tymi mdlosciami!
 
reklama
Moja pierwsza wizyta u lekarza:
- cisnienie zmierzone
- badania na tokso nie bedzie bo rutynowo nie robia i stwierdzila niskie ryzyko
- zaszczepili mnie na swinska grype
- wizyta u poloznej za 4 tygodnie
- USG w 12 tygodniu ciazy
- dostalam ksiazeczki i broszurki o ciazy
i tyle...

nie moge spac, wszystko mnie budzi w nocy (wszystko czyli kot i maz), a wczesniej nie mialam problemow ze snem... jestem wykonczona i plakac mi sie chce, a jutro prowadze calodzienne szkolenie - jeszcze sie na srodku porycze :-(
 
zoszka, cytryna- to fajnie, że już po wizycie i wszystko wiecie, ja i pewnie jeszcze parę osób nie możemy się doczekać na nasze wizyty żeby potwierdzić ciąże
 
Matko, co za zacofanie...

Dziewczyny, w piątek idę do lekarza, ale już nie wytrzymam z tą niepewnością!! Coraz bardziej mi się wydaje, że to by było zbyt piękne i zamiast ciąży - mam raka...Oj, złe fluidki rozsiewam, złe:zawstydzona/y: WYBACZCIE
 
Mere - ale dlaczego tak myslisz? A jesli chodzi o te USG to oni uwazaja ze wczesniej nie ma sensu - jak sie cos ma dziac i tak sie stanie...

Swinska grypa - tutaj szczepienie nie jest obowiazkowe ale dostepne dla osob z podwyzszonym ryzykiem zachorowania, kobiety w ciazy do nich naleza, wiec rutynowo oferuja szczepionke.
 
reklama
Do góry