reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Październik 2011

hmmm a moje dziecko jakies spokojne ja to podobno spokojnym dzieckiem byłam ;-) a mojemu K wystarczyło dać patyka i siedział spokojnie cały dzień nawet jeść nie wołał :-D:-D:-D
Ja też byłam spokojna, mama mi mówiła że bardzo lubiłam jej "porządki" w szafach robić... wwywalić wszystko na cały pokój i mogłam tak siedzieć cały dzień.
 
reklama
kurde jutro wyjeżdzamy a mi dzisiaj się coś przyplątało kużwa patrze a jakoś dziwnie mnie piecze w kolo wiadomo gdzie i jakoś tak na jednej wardze pękła skóra i boli......................... i się kurde nie mogę do mojego gina dodzwonić z resztą on jest za granicą kużwaaaaa :wściekła/y:
 
Marti dokladnie tak, lec do innego lekarza, nie ma co czekac.
Malutka emotki sa wypasne, jesli pozwolisz, to ja tez sobie powrzucam
 
Melduję się i ja,
U mnie 6.27 rano,buuuuuu oczy jeszcze pieką,ale kto rano wstaje itd.
Ja dzisiaj jadę z dziewczynkami nad jezioro Michigan(obiecuje fotki hipopotamicy Glorii-czyli moj)Nie wiem czy wytrzymam na słoneczku mam nadzieję na znalezienie cienia.
Kurcze,jaki ja dzisiaj miałam paskudny sen-śniło mi się,że straciłam ciąże,obudził mnie Leś,bo płakałam przez sen.Wogóle ostatnie włączyło mi sie czarne myślenie.Proszę o kopy w mój durny tyłek,bo juz sama do siebie nie mam nerwów.
Mamuska- strasznie sie cieszę,że pozbierałaś sie tak szybciutko,silna kobieta z ciebie i tak trzymać,a pod koniec roku,będę szykować paczkę z testem na płeć.U MNIE SIE SPRAWDZIŁ,pokazał 100% tak samo jak usg!!!
 
reklama
Do góry