reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Nie mogę Was zawieść i piszę o stosownej porze;-)

Kaka bobo cudne:-) Patrzę na Ole i widzę małą Kakę;-):tak: Szkoda, że Hania musiała stawić czoła choróbskom i zabawa przepadła, ale w najbliższych miesiącach się dziewczyna na pewno wybawi:tak:
Ula to do kompletu teraz jest:happy2: Ładne. Ja się na domowe tańce, gimnastyki zmobilizować nie mogę:dry:
Wiola :szok: rozchorowałabym się od ilości chemii na mur beton. Tran albo echinacea, albo acai. To ostatnie u nas od lipca króluje i jak do tej pory ani razu nikt nie kichał, kaszlał, nie cierpiał na brzuchowe sprawy, a ja odstawiłam moje leki na alergię:tak: Jestem pozytywnie zakręcona na punkcie tej małej jagódki.

Byle do 15 - ostatni dzień składania zeznań. Mam już lekko mówiąc dość.
Zdróweczka dla wszystkich!
 
reklama
Czarna - a Ty kota nie masz, ze jeszcze psa do szczescia brakuje :sorry2:

My bilans w piatek. Moj mlodszy leniuch ociaga sie z mobilnoscia. Wiem, ze kiedys bede tesknic do tych chwil, ale .... Mloda wygodnicka jest i po lozku to owszem, owszem, nie usiedzi, caly czas w ruchu, a na podlodze jej sie juz tak nie chce. Tylko za pilka lubi sie czolgac. Raczki jej za to nie w glowie. A Maciek w tym wieku robil pierwsze proby stawania.
 
Evela pierwsze słysze o acai???? u nas tez tran:tak::tak::tak: ale na przemian z jakimiś żelkami (kompromis z dziećmi)

Danusia kota mam ale chyba w głowie:-D:-D:-D mojego czarnuszka nie mamy pd prawie roku, niestety nie przeszedł poprawnych testów i po pół roku dostał w łeb (sikał gdzie popadnie!!! w buty w dokumenty itp) i teraz lata u moich rodziców:tak::tak: a co do Twojej młodej nie masz co porównywać;-);-) bo każde jest indywidualne:tak::tak:

A ja piję kawkę i ogladam Czas Honoru:-p:-p normalnie jakoś mało zorganizowana jestem i nigdy nie mogę byc nabieżąco i później nadrabiam. Dobrze że jest VOD i smart:))))
 
A my sie niczym nie wzmacniamy, jak juz ktos jest "niewyrazny" to rutinoscorbin bierze, a o tej acai tez nic nie slyszalam, co to jest???

Evelajna a niby ostatni dzien to 31 pazdziernika, to gdzie oni wszyscy sa ze na ostatnia chwile zwlekaja??

Czarna no to dawaj fotki z konderbalu;-)

Dorotka trzymam kciuki za prace M!!


Witam u nas dzis deszczowo, M pojechal do pracy a ja musze chate ogarnac bo brudno jak diabli, do poludnia jezdzilismy troche bo trzeba znow cos w domu pokombinowac, bo dawno nic sie nie dzialo.

Moi znajomi zaczeli starania o dzidziusia po 10 latach malzenstwa, strasznie im kibicuje i zyczylabym zeby im sie udalo od razu, jak sie soptykamy to nasza Lenka jemu z kolan nie schodzi a i on wpatrzony w nia jak w obrazek..
 
Czarna ja bym chetnie poszła na film ten co teraz reklamują o tych facetach ale to jeszcze chce poczekac az mi ZUS kase łaskawie przeleje...

Ula oby od tego kibicowania co jeszcze się nie wykluło ale u Was, wtedy zmiany w domu murowane:cool2:
 
Sorki nie poczytalam was .

U mnie nerwowo bo praca m dopiero od jutra,dzis zas byl na innych rozmowach i od jutra zaczyna,nerwowo u nas bo kasa sie konczy,zaraz rachunkow nie bedzie za co zaplacic,mowie wam przez ten mops ze nie wyplacil mi kasy bo wiecznie jakies problemy mi robi to mamy kryzys finansowy ehh(brak slow jesli chodzi o kase).

Kilka tygodni temu aby kupic to lozko dla dzieci wzielam pozyczke w providencie i tak teraz po znajomosci moja babka polecila mnie swojej kierowniczce,dzis z nia rozmawialam ,jutro na 15 mam z inna kierowniczka rozmowe.Oni maja dla mnie juz 50/60 klientow do ktorych chodzilabym po kase co tydzien jak to u providenta jest ,klienci sa z mojego regionu wiec na nogach oblece.za to juz mam jakies 150/200 zl tygodniowo plus jak uda mi sie podpisac umowe to 50 zl od umowy.To jest praca dodatkowa,dla mnie w sam raz.Jak moj wroci kolo 17 do domu to ja sobie pojde popracowac maks do 20
biggrin.gif
,dychne sobie od dzieci na moment i zarobie sobie na raty za swoj provident ina jakies zakupy male co tydzen zarobie
biggrin.gif
.W piatek jakies dluzsze szkolenie mam miec.Jutro po rozmowie z ta wyzsza szefowa mam sie dowiedziec co i jak ale chetna jestem sprobowac,wyjsc chocby na chwile z domu.Dobrze mi zrobi takie chwilowe wyjscie
biggrin.gif
 
Dorotka, no no, robota Ci sie zaczyna, ale coś mi sie zdaje ze cięzki to kawałek chleba, lepiej agentem ubezpieczeniowym zostań :-D, ja rekrutuje jakby co;-):tak:
Powodzenia!!!

Trini no i nieuchronne porównania do pierworodnego. U nas obaj różni na maxa, Szymon mało co mówił w wieku Stasia , a Staś gada jak nakręcony, uwielbia książeczki, motorycznie też Szymona bije na głowe, nawet teraz z tą różnicą potrafi szymonowi wpier.... :-D:-D.

czarna super że kinderbal udany, a piesek fajny pomysł, oby tylko przeszedł testy, bo kot poległ:cool2::cool2::cool2:, mam się załamie jak jej dostarczysz kolejnego lokatora:cool2: :-D:-D
 
Kaka a o tym nie pomyslalam, ale moja spiralka dzielnie ze mna idzie przez zycie juz 3 i pol roku i mam nadzieje, ze dalej bedzie mi wiernie sluzyc;-)

Dorotka powodzenia:tak:


Moje obie dziewczynki rozwijaly sie podobnie, jak tak sobie przypominam, za to charaktery to ogien i woda:tak:
 
dzieki dziewczyny ,jakos z ta praca to bedzie ,ja jestem dobrej mysli,najwazniejsze ze choc na chwile wyjde z domu odsapnac od moich potworow i jakis grosz zarobie :),pozyjemy zobaczymy.

Dzis czekaja mnie 2 urzedy i na 15 ta rozmowa w pracy :tak:,troche dzis mam latania,wiec odezwe sie pozniej.Milego dnia.
 
reklama
Ula dobrze mieć taką sprawdzona psiuspiókę, ja się muszę teraz zastanowić co dalej...mój M coś zaczął śpiewac o kolejnych dzieciach więc muszę uwazać:eek:

Wanilka to może jakąs prace dla mnie znajdziesz ale bardziej biurowa bo łazenie po domach to nie dla mnie;-)
Dorotka ja tez lubie jak jest co robic w ciągu dnia, czas szybciej biegnie i głupie myśli nie zdązą do głowy wpaść.

Jutro mamy pasowanie na ucznia i chyba dalej bedzie młoda w domu siedziec bo kaszle;/
 
Do góry