reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

a muszę się pochwalić mój synus wypożyczył z biblioteki swoją pierwszą książkę w życiu i mam nadzieję , że będzie takim molem książkowym jak ja
 
reklama
Hej ja przelotem bo zaraz jedziemy do moich rodziców na obiadek imieninowy:)))

Sebastianku

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)



Agamir
czyżbyś miała to co Ja????
 
Dla solenizantów:Stoooo lat balony.jpg
 
Sto lat w zdrowiu dla wszystkich 3-latków!!

Szymek w przedszkolu.... chodził 4 dni, potem choróbsko, a teraz zaczął na nowo... wieczorkiem super chętny na pójście do przedszkola, natomiast od rana było grymaszenie i popłakiwanie "ja nie chcę do przedszkola".... ehhhhh ...ale mam nadzieję, że wyjdzie zadowolony.... ja na szybko piszę, bo zaraz muszę dom ogarnąć, zająć się Młodym jak się obudzi, posprzątać garderobę (zaczełam przeglądać wszystkie stare ciuszki, segregować rozmiarami itd)....
Czarna - boli zakładanie spiralki?? jak się nie zdecydujemy na trzeciego Diabła, to też chcę spiralkę założyć...

Dziewczyny - nie ma któraś z Was chusty do sprzedania tkanej chusty kółkowej??
 
Młody dziś rano znów ryk urządził, że do przedszkola nie idzie:-(
A ja mam mnóstwo roboty, ale nie wiem kiedy się tym zajmę. M przywiózł wczoraj ze wsi ze 3 skrzyneczki pigwowca (bo się okazało, że to jednak pigwowiec, choć ze 3 m ma
shocked.gif
). Powinnam ruszyć z produkcja, chatę ogarnąc. Ale mam jeszcze sprawy do załatwienia na mieście. Może jutro? Ech... i trzeba by przysiąść i jeszcze logistyke przeprowadzki ustalić. Mam leniaaaaaa
embarrassed.gif

A dziś w nocy miałam jeszcze głupi sen. Śniło mi się, że byłam na jakiejś mini imprezce domowej u kolegi i koleżanki i jak tańczyłam to nawet nie wiedziałam kiedy i zaczęłam rodzić.
shocked.gif
Nic mnie nie bolało, szybko na porodówkę, któa była piętro niżej i w ciągu 15 minut, w drodze właściwie urodziłam
eek.gif
złapałam mała w ręce, bo by upadła na podłogę. Była zdrowa i donoszona. Wyglądała jak takie już 3miesięczne dziecko. Pokwiliła i zabrali ją do badania. A ja nie byłam ani zmęczona, ani nic mnie nie bolałao, od razu na chodzie. I pamiętam datę, to była sobota, 9.02.2012. Choć ten dzień naprawdę w sobotę nie wypada
p.gif
zobaczymy jak będzie. Ale sen dziwny. Jakoś tak nieswojo czułam się po obudzeniu.
 
Sto lat dla wszystkich kochanych 3 latków!

Ja po koszmarnej nocy. Dzieci przeziębione i Kacper w domu. Marzę o śnie i właśnie wypiłam 3 kawę. Cały weekend na zajęciach ale troszkę odpoczęłam psychicznie od domu choć po 10 godzinach wykładu nie wiedziałam kto co do mnie mówi... pierdziele nie robię obiadu! lazania z Lidla i git. Macie coś co lepiej budzi od kawy? I po jakim czasie kofeina wypłukuje się z mleka? Bo chyba młodego przez kilka godzin do cycka przystawiać nie będę :p SPAĆ!!!!!!!!!
 
reklama
Trina imie piekne dla córeczki a sen dziwny rzeczywiscie :-)

Marma wytrwalości !!!!

U nas pomału. troche chandra, troche ciche dni z k. i jakos leci. raz lepiej raz gorzej. Nocki kiepskie bo młodej zęby idą. poza tym jak u wiekszosci masa rzeczy do zrobienia , u mnie przede wszystkim segregacja ubran bo z szaf same wyłażą ;-) zmykam obiad jakis sklecic. buziaki.
 
Do góry