reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Martynka, gratulacje z okazji ślubu!!!!!!!!!! W "swoim" mieszkanku to bedziesz mogla nawet nago chodzic i nikomu nic do tego :-p A z Maluszkiem napewno sobie dasz radę. Zobacz, ile dziewczyn jest w podobnej sytuacji, chocby na pazdzierniku :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
martynka1987 gratulacje z okazji Ślubu.:-)Śliczna para.
ppatqa odpoczywaj póki masz okazję. Mojego M też nie ma w domu więc korzystam i wysprzątałam mieszkanie, bo tak jak on sprząta to mnie denerwuje zawsze...
motylek6 ja też dziś nadrabiałam prasowanie, mam już dość- a pranie jeszcze suszy się na balkonie;-)
magdziunia dobrze, że zwolnienie już zawiozłaś. Do mnie jutro przed pracą przyjdzie kumpelka to jej dam żeby wzięła.Jakoś nie mam ochoty na spotkanie z kierowniczką:tak:
wanilia79 cieszę się że mebelki zamówione. A z tym czekaniem niestety tak jest, że jak coś potrzebne to jeszcze bardziej się dłuży.:baffled:
Dobra zmykam, idę jeszcze poodkurzać i w łazience posprzątać a wieczorem jedziemy na imieniny do mojej sis...
Miłego wieczorka:-)
 
Bzzzz....Motylku ale ja gapol jestem :zawstydzona/y: zapomniałam złożyć życzenia. Spóźnione aczkolwiek szczere najlepsze życzonka dla naszej Mamusi :-):-):-):-):-):-)

Martynka gratulacje, śliczna z Was para :-)
 
Martynko super foteczki a teraz to będziecie szykować gniazdko i już za parę tygodni pełną parą rodzinka.
Dobrze tak oddzielnie - dotrzecie się a ja życzę Wam jak najlepiej.

Antuanet - pojechałam, bo jakoś wysyłać pocztą mi się nie chciało.
A przy okazji poplotkowałam z koleżankami troszku :-D

Ja już po sprzątaniu ufff ... obiadek też zjedzony.
Teraz czas na relaks.
 
Hejka!!
Macie racje dzieci znaja sie na rzeczy:-)
Ja za to wogole ich nie poprawialam poprostu pozostawilam to ich woli - ma to na co zasluzyl:tak:
Czarna wiesz co takich tatusiow to bym potraktowala odpowiednio!! mieli by uciete co nie co i moglabym nawet byc zatrudniona jako wykonawca kary;-)
Ten tatulek tez jeszcze troche i zniknie z wizji zapewne.
Martna sliczne zdjecia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!!
 
Witajcie!Ja mam termin na 25 wrzesnia wiec czasmai zagladam do mamus wrzesniowych i okazalo sie ze 2 pierwsze malenstwa sa juz na swiecie.Kurcze uswiadomilam sobie ze to juz tak niedlugo_Oczywiscie strasznie sie ciesze i nie moge doczekac, ale powoli zaczyna mnie ogarniac tez strach przed porodem.
Za pol godzinki zmykamy na pierwsze zajecia w szkole rodzenia, ciekawe jak bedzie, na to ze spotkam jakas Polke nie licze.Mam nadzieje tylko ze oprocz teorii beda pokazywac jakies cwiczenia czy jak opiekowac sie maluszkiem.Takiej wiedzy nigdy za wiele;-)

Jutro skladamy(tzn maz) lozeczko.Strasznie sie ciesze i nie moge doczekac.Buziaki!!!
 
reklama
Sylwunia uwazaj na siebie i lez jak musisz przedwczesny poród w dzisiejszych czasach nie jest juz takim zagrozeniem ale lepiej niech maluch jeszcze posiedzi u ciebie w brzusiu.
ps . Z jakich okolic Poznania jestes:))

Martynka śliczne fotki i Wszytskiego Dobrego na Nowej Drodze Życia i gratuluje decyzji o osobnym zamieszkaniu. Jak jest taka mozliwosc mlodzi i przyszli rodzice powinni mieszkac sami:tak:

ppatqa odpoczywaj. Niech inni porobia;-)

Agniesia Ty wiesz ze my tu cichaczem Ciebie pierwsza obstawiamy:-p a i koniecznie fotki łóżeczka jak juz bedzie gotowe:rofl2:

Ja wykorzystałam w miare pogode i byłam z malutka na podwórku. I tam wszyscy jednogłośnie stwierdzili ze mi brzuchol opadł:szok::szok::szok: i są zakłady którego wrzesnia urodze:baffled: A ja im mówie ze 13 pazdziernika:-p
 
Do góry