reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Sylwunia uwazaj na siebie i lez jak musisz przedwczesny poród w dzisiejszych czasach nie jest juz takim zagrozeniem ale lepiej niech maluch jeszcze posiedzi u ciebie w brzusiu.
ps . Z jakich okolic Poznania jestes:))

Leże, leże - grzeczna jestem, maluszkowi tłumacze, ze nie ma co sie jeszcze na swiat pchać i niech czeka, ale wiesz jak bywa-terminy mam 2 - jeden na 02 pażdziernika, drugi na 11 października,ale bede szczęśliwa jak dokulam sie do konca wrzesnia :) Obym tylko nie dowiedziala sie o rozwarciu za 2 tygodnie, bo o krótkiej szyjce i niskiej głowce juz wiem :(
A mieszkam obok Kórnika :)

Ja wykorzystałam w miare pogode i byłam z malutka na podwórku. I tam wszyscy jednogłośnie stwierdzili ze mi brzuchol opadł:szok::szok::szok: i są zakłady którego wrzesnia urodze:baffled: A ja im mówie ze 13 pazdziernika:-p
Wiesz co, ciekawa jestm jak wyglada opadniete brzusio, moze tez mam i tego nie widze, hmmm A Ty widzisz?
Trzymam kciuki, bys jednak urodzila w pazdzierniku a nie wrzesniu, no moze nie 13.10 ale np.14.10 w Dzien Nauczyciela :) Moja siostra wlasnie sie urodzila tego dna i bardzo sobie zawsze chwaliła, bo w szkole byly uroczyste apele, wycieczki, nie było lekcji czyli taki prezent w jej urodziny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez nie widze zbytnio czy opadł czy nie ale fakt robi takie wrazenie:-pjak siedze, chodze itp
Ja sobie tak wymyśliłam ta date. Tzn wstałam 13 sierpnia rano (ale niewiedziałam ze to 13) i gadałam ze smerfem w brzusiu i mówie do niego za 2 miesiace mozesz sie urodzic:)))) wiec wypadł 13 pazdziernik:-D
 
Ja tez nie widze zbytnio czy opadł czy nie ale fakt robi takie wrazenie:-pjak siedze, chodze itp
Ja sobie tak wymyśliłam ta date. Tzn wstałam 13 sierpnia rano (ale niewiedziałam ze to 13) i gadałam ze smerfem w brzusiu i mówie do niego za 2 miesiace mozesz sie urodzic:)))) wiec wypadł 13 pazdziernik:-D

Hahhahah, nieźle sobie wymyśliłaś te date :) A jak sie ona ma do lekarza przepowiedni?

A z brzusiem moze taki Twoj urok?Bo rozumiem, ze zadnych objawów innych nie masz, ze moglabys szybciej urodzic?
 
czarna jak bedziesz taka hiperaktywna:-p to kto wie:wink:
agnieszka mnie to na wrześniowych przestraszyło:szok:, bo ino ja o dzieciach nic nie wiem,
sylwia odpoczywaj, dotrzymasz

A ja zasnełam:-), obudzili mi zostawili mi bubusi i pojechali, dobrze ze jest zmeczony:tak:, siedzi i maluje, pozostala dwójka na rybach wiec spokój:-D. Wiecie co te dzieciaki chcą pomagac w stajni:szok: wybierac kupki :szok: ale o dziwo nawet 12 latek ie umie zamiatać, ale chce więc nich próbują, ale robienie stajni trwa dłużej;-). Bubuś nie chcciał skończyc obiadu, to M powiedział ze nie pójdzie z nim po kupki i o dziwo zjadł:-)
 
A ja zasnełam:-), obudzili mi zostawili mi bubusi i pojechali, dobrze ze jest zmeczony:tak:, siedzi i maluje, pozostala dwójka na rybach wiec spokój:-D. Wiecie co te dzieciaki chcą pomagac w stajni:szok: wybierac kupki :szok: ale o dziwo nawet 12 latek ie umie zamiatać, ale chce więc nich próbują, ale robienie stajni trwa dłużej;-). Bubuś nie chcciał skończyc obiadu, to M powiedział ze nie pójdzie z nim po kupki i o dziwo zjadł:-)

ooo, a ja myslałam, ze teraz dzieci nie wiedzą, co to zamiatanie :) Widać są dzieci i dzieci :)
A dla Bubusia widać zbieranie kupek to musi byc atrakcja, ze tak sie zdopingowwał do jedzenia :) Niewazne środki, ważne ze cel osiągnięty :)
 
reklama
Do góry