reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hej Nabuko:) Widze, ze mamy tylko dzień różnicy między ciążami:) Mam wizyte na 13stego....to może i ja się załapie na serduszko???


An21 miejmy nadzieję, że juz trochę lepiej. Widać fasola daje sie we znaki;)
 
reklama
An21 ja na razie nie mogę narzekać...mnie tylko senność dopada za dnia a potem sie budzę wcześnie rano i nie wiem co ze sobą zrobic. Dziś posprzątałam mieszkanie i nie mogłam za bardzo hałasować bo maż jeszcze śpi.

Mam pewnoe obawy, że w przyszłym tygodniu te moje dobre samopoczucie moze się już zmienic...


Ciekawe czy jest tu teraz inna mamusiia cierpiąca na bezsenność o poranku;-)?
 
Hej Nabuco. Zastanawiam się czy nie jesteś muzykiem...ten twój nick kojarzy mi się z operą:tak:
 
Wczorja był dzień różnicy...chyba jeszcze data się nie zmieniła...ale mnie pocieszyłaś z tym serduszkiem:) Ja się ciągle boję, że za wcześnie idę do gina
 
reklama
Hej Nabuco. Zastanawiam się czy nie jesteś muzykiem...ten twój nick kojarzy mi się z operą:tak:
:tak: tak, jest opera Nabucco Verdiego (a ten nabucco to zły król Nabuchodonozor :-)). z muzyką nic wspólnego nie mam, chyba nawet ku wielkiej radości wielu :) belfrowałam sobie przez rok w liceum, ale od lipca pracuję w reklamie. a Wy dziewczyny czym się zajmujecie?
 
Do góry