reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Modliszko witaj wśród nas. Sporo już nas a to dopiero początek hihi. Ciekawe ile będzie nas ostatecznie.
 
Pięknie się Wam wątek rozwija!!
Ja osobiście trzymam kciki, żeby Was było jak najwięcej!!
i żebyście wszystkie jak najdłużej pisały i się wspierały
cieszę się, że jestem Waszym modem:sorry:
 
Pięknie się Wam wątek rozwija!!
Ja osobiście trzymam kciki, żeby Was było jak najwięcej!!
i żebyście wszystkie jak najdłużej pisały i się wspierały
cieszę się, że jestem Waszym modem:sorry:

My również bardzo się cieszymy z tego powodu. Pozdrowionka dla naszej moderatorki :-)
 
Hej!
Serdecznie witam wszystkie nowe mamusie, kurcze, nie tak dawno jak zaczynal sie nasz watek bylo nas tak malutko, a teraz:szok:
Dorotka ja myslalam ze przy drugiej ciazy juz jest lepiej, ale okazuje sie chyba ze nie bardzo...Bynajmniej zycze Ci aby Twoim nowym przyjacielem nie byla muszla.Ja przezylam 4 dzien wymiotow, jestem juz zmeczona a gdzie tu do konca.Chociaz zaczynam to traktowac jako oczywista kolej rzeczy.Przynajmniej narazie nie tyje:-D
Gusiu, serdecznie Ci gratuluje, pamietam Cie z watku staraczek, widzisz nie bylo po co sie zalamywac:tak:Zycze spokojnych 9 m-cy, BEZ MDLOSCI!!!
 
Witajcie laseczki. dzisiaj o dziwo czuję sie dobrze. Mdli tylko ociupinkę. Buziam was i smigam na spacerek
 
Witajcie dziewczyny ! długo się nie odzywałam... niestety wymioty.. migreny i tp ... niezle sie zaczyna :) wczoraj myślałam, że umre ze zmęczenia, ale dziś nowy dzień i nowe siły :)

Musze sie pochwalic - byłam u lekarza i widziałam juz swoją kruszynke ;) :) narazie to kropeczka .. ale ja uważam,że mój maluch jest całkiem duży ;)
a jak Wasze fasolki widziałyscie je?
 
Witajcie dziewczyny ! długo się nie odzywałam... niestety wymioty.. migreny i tp ... niezle sie zaczyna :) wczoraj myślałam, że umre ze zmęczenia, ale dziś nowy dzień i nowe siły :)

Musze sie pochwalic - byłam u lekarza i widziałam juz swoją kruszynke ;) :) narazie to kropeczka .. ale ja uważam,że mój maluch jest całkiem duży ;)
a jak Wasze fasolki widziałyscie je?

ja jeszcze czekam :-( ale za to udało mi się przełożyć wizytę na dzień wcześniej i będę miała serduszkowe usg w walentynki :-D:-) czy was też tak zmęczenie bierze? ja zasypiam przy biurku...
 
reklama
Oj tak bierze zmeczenie... !! jestem zemeczona i spiaca .. ale jak tylko nie wymiotuje to juz sie ciesze
nio niestety takie sa uroki macierzynstwa :)
 
Do góry