reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam sie i ja:-)!Ja juz po sniadanku,odpoczywam.Dzis mam troszke prasowania i obiad.takze luz.Od wczoraj wieczorem mialam silne bole brzucha i strasznie twardnial,noc nie ciekawa....zaczynam sie martwic,ale jak nie przejdzie to bede musiala sie wybrac do szpitala:baffled:,mala tez jakos malo aktywna:-(.
 
reklama
Czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam . Widze ze piszecie i juz jest watek porodowy. Nie było mnie troszke bo byłam w szpitalu.
 
Hej dziewczynki witam sie z Wami i ja :tak:
Zbieram sie do was juz od poniedzialku ale dopiero dzis udalo mi sie do was wejsc Pisze jak zwykle ostatnio z kafejki internetowej :-(Juz pomalu dostaje K......
ze nie mam w domu netu i chyba w nastepnym tygodniu bedziemy cos dzialac z M aby miec neta w domu choc najpierw M musi jakas kase przyniesc i wtedy sie zobaczy ale ja juz szaleje bez netu w domu i bez WAS:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U mnie odpukac narazie wsio oki M sie stara i jest trzezwy Wczoraj nawet jak wrocil dopiero po 21 do domu to przywiozl mi sliczny malutki bukiecik kwiatow:-D:-D:-DSprawil mi tym niespodzianke Mam nadzieje ze w koncu sie M obudzi Lece was poczytac troche
 
Witajcie.Ja całą noc zdychałam i teraz tez,strasznie mnie boli żołądek i brzusio zastanawiam sie czy coś zjadłam nie tak czy to od leków które biorę.Szafa juz przyszła już w niej poukładałam,Jagusia ma tyle rzeczy że łooo.
mirabelka73 ja tez teraz zastanawiam sie czy aby na pewno dziewczynka bo miałam tylko raz usg w 20 tyg i wtedy pow ze dziewczynka,kolejne mam 3 września ale to niczego nie zmienia bo szafa prawie cała w różowych ciuszkach:)

Któraś z dziewczyn pytała czy spodziewam sie bliźniaków-nie to będzie dziewczynka Jagusia choć na początku myślałam i chciałam by to były bliźniaki.

Mój suwaczek kłamie to 31 tydz a nie 32 próbowałam go zmienić na stronce i ciągle to samo nie wiem czemu.

Czy któraś wie co może pomóc na ból żołądka jest straszny.
 
agamir witaj po przerwie
dorotko cześć, własnie o tobie myslałam, dobrze ze wsi sie układa

Ja wywaliłam wszystkie ciuszki na łózko w rozmiarze 56 i 62, czekam na M, bo chce kilka po chrezsniaku odrzucić do worka, ale niech M tez sie wypowie. Poszłam dzisiaj do położnej jak byłam u rodzinnego i wiecie co jednak jest szkola rodzenia, a nie jak mi mówili we wrzesniu dopiero, wiec jutro idziemy, ale kręcą.
 
wesolutkaaa ja raz przejadłam się czeresni pomogła cola lub smecta, spróbuj miety, może ci pomoże, a mój suwaczek tez kłamie
 
reklama
Dziewczyny wkurzam sie bo takie czytanie was na czas to jest bezsensu :-(
Nie moge uczestniczyc w dyskusjach a wiecie ze zawsze sie chetnie udzialalam :-)
Normalnie szal mnie juz bierze na tego neta gdybym tylko miala kase to bysmy go zalozyli ale narazie jeszcze przynajmniej kilka dni trzeba sie powstrzymac :-(
Ja juz z nudow dostaje hopla Nudzi mi sie strasznie choc dziennie mam cos do zrobienia ale to jest na chwile i pozniej zas sie nudze :-(
M nie ma cale dnie w domu dobrze ze mama wraca po 15 to jest z kim pogadac :-)
Dziewczyny ja juz chce 2 polowe padziernika i non stop mysle o Oliwi Zawsze myslalam ale teraz mysle juz o porodzie i wogole jak to bedzie
CZARNA ja tez chcialabym sie obudzic i aby bylo juz np po15 padziernika i zaczac rodzic zaniedlugo.Mialas racje to czekanie jest najgorsze :-(
Gdybym choc miala neta w domu i staly kontakt z wami to jakos dnie mijaly by mi szybciej a tak to do D...... :-(
PPATQA ciesze sie ze idziecie do SR :-)
MINISIA sliczny zakup :-)
AGAMIR adlaczego bylas w szpitalu ??????
Wiecej nie nadrobie bo i tak to jest bezsensu bo nie dam rady wsio poczytac :-(

Ja juz sie tez nie moge doczekac soboty bo w sobote moja przyjaciolka ktora bedzie mama chrzestna Oliwi wychodzi za maz i jestesmy oczywiscie zaproszeni :-)
Ja to jakos bardzo przezywam jakbym ja sie chajtala jeszcze raz hihihi i juz sni mi sie po nocha to wesele i OLIWIA :-)
Dzis kupila sobie samonoski bo rajstop nie kupuje bo nie wiem jak to z brzuchem by mi bylo w nich wygodnie lub nie hihihi.Dzis recznie bede praala od M z garnituru spodnie i kamizelke Normalnie przygotowania pelna para i juz strasznie nie moge sie doczekac :-)
Jutro ide na wizyte do gina rano ide i pozniej dam komus znac co mi gin powiedzial :-)
3 majcie kciuki.
W pitaek wybieram sie do fryzjera i z mama i jej znajoma na cole do baru hihihi.Jeszcze pozniej prasowanie ciuchow na sobote i mozemy isc sie bawic :-)
 
Do góry