reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hello wtorkowo:-) Dzisiaj w nocy obudzil mnie sms, moja kolezanka urodzila w nocy synusia, 4050 i 60 cm!!!Wielkolud:-D:-D:-D:-D
Jeszcze zostaly dwie do rozpakowania, jedna we wrzesniu a druga tak jak ja w pazdzierniku, zobaczymy jakie ich dzieciaczki beda duze:tak:
Mialam dzisiaj straszne sny, cala noc snilo mi sie ze psychol (o ktorym pisalam na zamknietym) pruboje mnie zabic i ciagle przed nim uciekalam, koszmar!!!!!jak sie obudzilam przed 7 to normalnie balam sie zasnac ponownie, takze przed 8 juz bylam po kawce, ktora ja pijam bo mam cisnienie ok wiec jedna dziennie nie zaszkodzi.
Zocha na cale szczescie znowu chce jechac do tesciow, wiec umyje sciany, mielismy w planac malowanie ale nie wyrobimy sie z duzym pokojem i trzeba poprostu umyc te scianiska, dobrze ze farba na to pozwoli, bo teraz malowania bym nieprzezyla;-):tak:
Dzisiaj mam troszke wiecej energii niz wczoraj, tylko od wczoraj boli mnie watroba, mam kamienie w woreczku zolciowym i pewnie cos mi zaszkodzilo....:baffled::-(
 
reklama
Cześc Mamuśki
Gosia ja dziś od rana też "zaliczyłam" skurcz. W dodatku M nie było i nie miał kto masować, sama musiałam sobie radzić :crazy:
Ppatqa ja tam przez całą ciążę tylko 1 raz z M.... :szok: bo ciąża zagrożona, potem szyjka się skracała, nie wspomne o tym że za bardzo się baliśmy. :baffled:

Ogarnęłam chałupkę a teraz chyba wezme się za obiadek. Chce mi się ogórkowej, bo dawno nie jadłam, a Wy co na obiad robicie?

W niedziele robiłam parówki w cieście francuskim, pychota!
 
Witam wtorkowo.
U nas pogoda taka sobie, nie pada ale chłodnawo.
Dziś wizytka na 13.00 i zobaczymy co powie lekarz.

Ja chyba dziś pojadę do rodziców połązić po lesie.
Nie mam konkretnych planów, ale zobaczymy co mąż wymyśli.
Co do snów, to mnie też dopadają koszmary ... ufff namęczy się człowiek i tyle.

Wanilko ja dodzwoniłąm się do ZUS-u w W-wie i pani mi powiedziała, że moją decyzję już wysłali do zasiłków.
Czekam więc cierpliwie a dziś ostatnie zwolnienie biorę od lekarza.
 
Witajcie!!!ale stron naskrobalyscie przez te 4dni...nie nadrobie,ale teraz bede na bierzaco:tak:U nas od piatku znajomi,wczoraj wieczorem pojechali.Powiem szczerze,ze wymeczona bylam po tych paru dniach,to juz nie dla mnie.Jezdzilismy i zwiedzalismy,ale dla mnie to juz meczarnia.Tylko marudzilam i w kregoslupie cos mnie boli od 4dni,takze chodze jak polamana:wściekła/y:Pogoda nawet dopisala...Dzis nawet obiadu nie robie tylko odpoczywam caly dzien!!!!:-)
magdziunia powodzenia!!!
 
reklama
Witajcie
Magdziunia powodzenie zycze!
no i ja dzisiaj skurcz zaliczylam w lydce:baffled:
i chyba jakas depresje przedporodowa lapie:-(ja juz mam tak wszystkiego dosyc ze chyba zwariuje niedlugo:-(tylko chodze i placze. juz nawet jak obiad jem to placze...i jeszcze tylko sie wk.... ze taka slaba jestem.
mama jednak kupi lozeczko ale to turystyczne ktoremu tak przeciwna bylam...bo bedziemz z Rafalkiem jezdzic wiec to normalne sie nie nadaje, a brat jakis podgrzewacz mi sprezentuje moze.
ide obiad gotowac bo rodzina na mnie liczy.
do pozniej
 
Do góry