reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Jak już jesteśmy przy tym temacie, to nie macie wtedy może problemów z pęcherzem ??
hmmm, ja zawsze "po" korzystam z toalety :laugh2::-p
Mam fajna fotkę na poprawienie humoru. Autor: M.; Model: Julia
Obraz 004.jpg
Ok, teraz to juz naprawde spadam, caio, ciao
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
u nas było dziś "świętego banka" czyli dzień wolny od pracy więc rodzinnie spędzaliśmy dzionek a weekend minął w towarzystwie znajomych.

Poza tym w mojej kobiecej swerze: mam już dosyć. Jestem zmęczona, wykończona, zła, i chce już rodzić bo jeszcze troche a chyba oszaleje. Jestem ogromna jak balon, nogi mam spuchnięte tak, że kostki to wogóle gdzieś zaginęły. Czuje sie jak słoń.Z pewnością nie jak kobieta. Przechodze teraz chyba kryzys fizyczny i psychiczny bo naprawde nie moge sie już donieść i dobijają mnie ograniczenia na każdym kroku.
Dobra, nie będe juz smęcic wam. Ide dalej sobie poczytać.

Minisia, ubranko rewelko ale nie znam niestety firmy:-(
Gosia, naprawde super wyglądasz.
 
Witam,witam
jestem, podczytuję miedzy przygotowywaniem obiadków ale na pisanie to czasu brakuje wybaczcie

U nas troszkę zmian, pomalowaliśmy pokoik, przenieślismy, do niego Roberta, przemeblowaliśmy drugi pokój. Zaczęłam w koncu prać ciuszki dla małej teraz czekają na żelazko hihi Prałam je w lepszym proszku i ustawiłam program dodatkowego płukania. Jakos nie chce mi się bawic w pranie w róznych proszkach, łudze sie ze małej nic nie bedzie po tym proszku.

W piątek zaliczyliśmy wizytę u lekarza, wszystko w najlepszym porzadku, pozamykane na 4 spusty następna wizyta za 3 tyg. Mała waży 2100g i się obróciła i leży sobie w poprzek - jak sie nie obróci a wypnie mi tyłek to chyba dam jej klapsa hihi.

pozdrawiam Was serdecznie i myslami jestem z Wami
 
:laugh2:
Karola wklejam Ci link do nowego katalogu:
IKEA | Katalog 2009
PS. Ja też już marzę o ubraniu łóżeczka :laugh2::laugh2::laugh2:

Zaraz sobie obejrze;-)

Witam Was wszystkie!!!! ja dziś wreszcie wyszorowałam łóżeczko po Michałku, uznałam, że narazie może być tylko jedno. Mówią, że bliźniaki mogą spać w jednym łóżku do 4,5m-ca życia.A Wy co o tym myslicie??? czy słusznie robię??


Razem raźniej:tak:
Mam pytanko czy jest jakiś tydzień ciązy po ktorym nie wolno już z M :-D:-D:-D

A mi jakoś chęci trochę odpłynęły...może dlatego ze sapię okropnie i szybko się męczę. Po grze wstępnej nie mam już siły na nic heheheh

Mam fajna fotkę na poprawienie humoru. Autor: M.; Model: Julia
Zobacz załącznik 90968

Sliczna ta Twoja modelka;-)

Dziewczyny choruje na to ubranko co ma ten babelek nie wiecie gdzie to cudo mozna kupic:confused:Zobacz załącznik 90982

Sliczności - proponuję przekopywać allegro to moze się w koncu trafi. A moze poszukaj adresu emeil do kogos kto robił tą fotkę i sie zapytaj??

Ja na szczescie czasem tylko czuję sie jak balonik - zdarza mi sie czasem zapomnieć że jestem już w tak zaawansowanej ciaży. I się dziwię jak mi ludzie miejsca w autobusie ustępują;-)
Wczoraj M kuł korytarz i tata po mnie przyjechał żebym nie siedziała w tej kurzawie. Nawet wysiadł z samochodu zeby pomóc mi wejść i wyjść przy czym ja sobie sama świetnie jeszcze daję radę hihii Mama mi pod nos ciasteczka przynosiła, winogronka, brzoskwinki i się dziwiała ze ja już po godzinie mówiłam, ze nic więcej w siebie nie wcisnę, a ona jeszcze kolacje chciała dla mnie zrobić:-D Dobrze, ze M w miarę szybko po mnie przyjechał bo kto wie jakbym wyglądała będąc z nimi dłużej.
Za to dostałam od mamy słoik dżemu jeżynowego uhmmmmm pychotka.
 
Witam wtorkowo !!!!
Dzień zaczęłam od koszmarnego skurczu łydki (aż się poplakalam) :baffled::baffled::baffled:
POtem zakupy, teraz sniadanko i kawa. Może powinnam się powstrzymać od kawy, ale nie potrafię :-p:laugh2: Zyczę milego dnia, Moje Drogie :***********
 
Cześć Gosia.

Ja "rzuciałam" kawę odkąd mi serducho przyspieszyło i przerzuciałam sie na zbozową Nestle Caro - pychotka:tak: Nawet nie czuję zbytnio braku zwykłej kawy.
 
dzieki za odpowiedź
ania ja i tak cały casz latam do kibelka
gosia super zdjęcie. mnie w ocy złapał skurcz 2 razy w tą samą nogę
zawadka mój też tak leży,

Ja wczoraj za duzo zrobiłam, teraz mam klopoty z krzyżem, cięzko usiąść, wstać chodzić, musze troche odpocząść. Ach potknełam sie wczoraj o swoje nogi, wiec mam pięknego zdzieraka na łokciu, wylądowałam na scianie boksu.
 
reklama
Hej hej !! witam sie wtorkowo!! u nas fajnie, chlodno ...juz dosc mialam tych upalow i ciesze sie jak sie psuje pogoda :-)

Jejuu..ale mi sie ostatnio chce spac !! ;-) normalnie cale dnie chodze i prawie zasypiam na stojaco ...
 
Do góry