reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

ULKA super ze spor z mezem juz pokonany i ze jest wszystko ok :tak:.

Ja dzis na chwile musze wyjsc bo musze zalatwic pewna sprawde urzedowa,a tak to
p.gif
nie bede sie wam rozpisywala bo jakos mam dola,Ze zdrowiem ciut lepiej ale jakos ogolnie zdolowana jestem
unhappy.gif
.Nie radze sobie z oliwka,ehh ciezkie jest wychowywanie chorego dziecka a mnie sil i cierpliwosci brak,z alankiem jest inaczej,On to jest takie normalne zwykle dziecko,ale oliwka jest charakterystyczna i strasznie absorbujaca i to mie wykancza.Chyba tez juz za dlugo w domu siedze.Eh mialam sie nie rozpisywac,ale przynajmniej sie wyzalilam.Milego dnia zycze.
 
reklama
Bylam dzis z oliwka u dentysty i oliwka slicznie dala sobie zrobic drugiego zabka
yes2.gif
,mowie wam jaka dzielna byla ,az lekarka byla w szoku ze oliwka taka grzeczna i dzielna bo jak mowila ze dziura byla duza a oliwka ani nie pisla przy borowaniu
yes2.gif
.Mowie wam jaka dzielna moja dziewczynka
wink2.gif
.W nagrode wymyslila sobie,kako i kiwi
yes2.gif
.A mnie az duma rozpiera.
 
Ech, a mi sie wirus przyplatal i chyba mam zapalenie krtani, bo zaniemowilam. Nie musze chyba piisac, ze chlopaki zadowolone, bo nikt im nie truje, ze maja sprzatac itp :-)
 
TRINA oj biedactwo:-(,zdrowka zycze,no moi tez by pewnie chcieli aby tak zaniemogla i przestala im truc:-D:-D:-D.

U mnie az wstyd sie przyznac(prosze sie nie smiac hi) ale wczoraj pierwszy raz w zyciu sama robilam ciasto
yes2.gif
.Zrobilam na ciescie kruchym pol blachy z jablkiem ,pol ze sliwkami,i az musze sie pochwalic ale ciasto mi wyszlo pierwsza klasa
laugh.gif
.Chyba zaniedlugo czas zrobic jakies trudniejsze
yes2.gif
.

Moj dzis w pracy,ja tylko odkurze i zupe zrobie i luz
yes2.gif
Pozniej na jakies zakupy sie wybierzemy.Milego dnia.
 
hello babencje a co tu takie pusteczki. U mnie na razie leniwie dopiero jej śniadanie a w głowie już myślę co na obiad:rofl2: ehhh żeby wszyscy mieli takie problemy:laugh2: miłej niedzieli

Ulcia i takie ciche dni sa potrzebne aby było leiej;-) a godzenie jakie jest fajne:rofl2::rofl2::rofl2:

Dorotka rozumiem Twoje flustrację związanę z siedzeniem w domku życzę cierpliwości;-)

Trina normalnie z tym zanikiem głosu chrypką to u Nas jakaś plaga jest!!!! pewnie jakieś cholerstwo w powietrzu wisi
 
Od wczoraj popoludniu zaczal mnie bolec policzek od srodka po prawej stronie,wiecie dziaslo od policzka od srodka,Podobne to jest jak czasem sie cos na dziasle zrobi np od zjedzenia czegos brudnego i tak delikanie zaczelo mnie bolec,a w sumie to bolalo coraz bardziej a w sumie wieczorem zaczelo puchnac.Teraz wygladam z tej strony jak chomik,tak napuchlam
unhappy.gif
,Mowie wam jakas masakra,narazie plukam to rumiankiem,mam nadzieje ze zejdzie samo,boli to brrrrrr.Do tego w nocy dostalam bolu w piersiach, w klatce piersiowej,myslalam ze zejde z tego swiata,dzieki Bogi po kilku minutach bol ustapil.Ja juz nie mam sil,wpadam w jakas depresje przez te moje wszystkie dolegliwosci
unhappy.gif
.

Dzis jade o 17 do rybnika do mojej mamy,moze jak zrobie sobie takie krociutkie wakacje u dziadkow to cos mi ulzy choc czarno to widze,ale najwazniejsze ze dzieci beda mialy frajde
yes2.gif
.
 
Dorotka Ty się kobieto weź za siebie!!!! zrób sobie jakieś kompleksowe badania

Danusia jak tam głosik wrócił?

Muszę się Wam pochwalić od jutra zaczynam chodzić na taniec:-p:-p:-p muszę rozruszać te moje stawy :)) a cieszę się jak dziecko:-D:-D
 
Hejka, przepraszam, że tak milczę jak zaklęta. Zwyczajowy brak czasu, albo brak zorganizowania:sorry:
Roboty huk, Tusia nie chce chodzić do przedszkola. Poszłam dzisiaj i podyskutowałam z opiekunką, bo się mi młoda skarżyła, że dzieci ją przeganiają i nie pozwalają się bawić. I że to dlatego, że nie zna angielskiego. No więc poprosiłam, żeby poobserwowały i zareagowały jak coś zobaczą. Dziewczyna zapewniała mnie, że na nic takiego nie pozwalają i że ustalą jakiś plan nauki angielskiego dla niej. Zobaczymy.
Ale i tak jakoś mi to przedszkole nie leży. Wiecie co dzieci jadają na obiady? Chicken curry, albo potrawki wołowe z curry. Normalnie wściekli się tam z tym curry. Ja nie przepadam, a co dopiero dzieciaki:confused2:

Dorotka ja Ci też kiedyś pisałam, żebyś się za siebie wzięła. Ale może to wiesz, depresja tylko, co każe organizmowi przeróżne choroby "wymyślać". Czasami trzeba leczyć tylko zły nastrój, a reszta sama przechodzi jak ręką odjął. Uważaj na siebie!
Czarna na jaki taniec idziesz? Mnie namawiają na taniec na rurze:-D Ale kurna z czasem do bani... Zaczyna się o 19 a mojego m nawet wtedy jeszcze w domu nie ma.
 
EVELAJNA wlasnie chyba uderzylas w samo setno,tez czuje ze musze leczyc swoj zly nastroj,byc moze jakas depresje,nerwice bo ja to znerwicowany czlowiek niestety jestem.Od kilku dni biore DEPRIM sama nie wiem czy on mi pomaga czy nie ale jak zawsze strasznie przezywalam kazde krzyki,przepychanki i klotnie dzieci czy ich fochy do mnie itp tak po kilku dniach po deprimie sama nie wiem jak to wam napisac ale jest mi to w D.....
Nie ze dzieci mam w d.... ale juz nie przezywam tego tak emocjonalnie jak oni krzycza itp,daje pomalu na luz,maja ochote sobie pokrzyczec a to niech krzycza,moze jak sie wykrzycza to im przejdzie hihihih.Jak zawsze kazdy wybryk oliwki bardzo ciezko przezywalam i bralam do siebie tak teraz wiecej z nia rozmawiam a mniej krzycze przynajmniej sie staram.

Kiedys bylam juz u psychologa i dostalam kilka wskazowek ale ja musze isc do psychiatry aby przepisal mi jakies inne leki niz te bez recepty bo psycholog nie ma takich uprawnien.Juz sie rozeznywalam w psychiatrach ale strasznie dlugo na NFZ sie czeka a prywatnie to nie mam kasy,no nic pozostalo mi brac te leki ktore biore i czekac na wizyte na NFZ .
Na to jelito tez sie lecze,ja nigdy do lekarzy nie chodzilam,ostatnio bylam juz kilka razy wiec moznaby powiedziec ze wzielam sie za siebie,niestety u nas jest tak ze na kompleksowe badania sie bardzo dlugo czeka niestety:-(.

No nic jestem dobrej mysli ze leki podzialaja,lepszy nastroj wroci i ze bedzie lepiej,oby tylko do przodu:tak:.

Opuchlizna na policzku z gory zeszla mi na dol,moze obejdzie sie bez dentysty i antybiotyku,czekam do jutra,jak nie to do dentysty sie przejde.

Ja od wczoraj wieczora z dziecmi jestem u dziadkow w rybniku,Dzis ide pozalatwiac tutaj sprawy urzedowe ktore sa mi potrzebne tam u siebie we czestochowie.Dziadki i dzieci zadowolone wiec posiedzimy kilka dni ,niech sie soba naciesza :-D.

EVELAJNA to niedobrze ze TUSKA do przedszkola nie chce chodzic,mam nadzieje ze babki w przedszkolu stana na wysokosci zadania i to co ci obiecaly to to zrobia ,3 mam kciuki.

CZARNA to super ze na kurs tanca sie wybierasz? a ty pracujesz zawodowo? czy w domu z dziecmi?

MILEGO DNIA
 
reklama
Czarna - wrocil, z seksowna chrypa :-) Tez bym chciala sie wyrwac z chalupki. Moze za 3 lata:cool2:
dorotka - wez sie za siebie dziewczyno, zeby dzieciaki mialy zdrowa mame!
Ewelajna - a z bajek Tuska angielskiego sie nie uczy? Chwila moment i bedzie swobodniej po angielsku niz po polsku nawijac :-)

Jesien mnie dopadla i sily wialne opuscily. Oj polezalabym w lozeczku z ksiazka i kakaem...
 
Do góry