reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

podejscie drugie.jade do szpitala.nie daje rady.dzwonilam i polozna powiedziala ze jesli juz po scianach chodze to mam przyjechac.teraz jest inna zmiana nowi lekarze i polozne.
bede pisac jakby co.
 
reklama
Dziewczyny u mnie decyzja juz zapadla Zaraz jakde do katowic do szpitala Jade w nieznane ale bez Oliwi juz nie rwoce chyba ze dzis mnie nie przyjma ale rozmawialam z polozna ze po terminie przyjma i jak dzis przyjade dpo tez Ja sie strasznie mecze z myslami jechac czy nie jechac ale musialam podjac decyzje choc nie jest ona latwa i dzis pewnie jeszcze wieczorem bede plakac ze chce do M i do domu ale czego nie robi sie dla dziecka 3 majcie kciuki aby sie szybko za mnie zabrali choc ja i tak biore poprawke ze kilka dni poleze Polozna mowila ze oni tam do kazdej podchodza indwywidualnie i nie maja takiego czegos ze napewno czekaja iles tam dni jak u mnie.Ja mam teraz bvolesci Strasznie nie chce M zostawiac ale coz mi zostalo Bede pisala eski pa

podejscie drugie.jade do szpitala.nie daje rady.dzwonilam i polozna powiedziala ze jesli juz po scianach chodze to mam przyjechac.teraz jest inna zmiana nowi lekarze i polozne.
bede pisac jakby co.
DZIEWCZYNY trzymam za was kciuki i zycze takiego porodu jak ja miałam.:tak: pozniej go opisze;-)
 
Asiu, Dorotka - trzymam kciuki !!
Czarna - witaj z powrotem !!śliczny ten Wasz Sam !!
Ppatqa - fajnie, też poszukam takiego zestawu !!
A ja wróciłam ze szpitala z odwiedzin babci... Kurde...kiepsko z nią :-:)-:)-( nawet nie byłam w stanie z nią porozmawiać, bo tak ją brzuch boli... jedyne kiedy się odzywała, to jak jej myłam protezę oka i jak prosiła co jej przywieźć...i żebym poszła do pielęgniarek po zastrzyk przeciwbólowy... jeju... nigdy nie widziałam babci, żeby aż tak cierpiała.... ehhhh.....
 
WitaM SIĘ I JA WIECZOROWĄ PORĄ.

Minisia dobrze ze juz z Wami ok. Ja może na koniec tygodnia zabiore Hanię na psacer. Narazie ją weranduję.

Blond i Dorka trzymam kciuki.

Ania pomodlę się dzis za Twoją babcię.

Hania wykąpana, najedzona i nas terroryzuje bo chce spac na rękach a nie w łóżeczku:baffled:;-)
 
Czarna, witaj w domu (na BB) :-D! ale masz małego przystojniaczka! słodkie maleństwo:tak::tak:

Dorotka, Asia, trzymam za Was kciuki, powodzenia !!!!

Kaka, czy to gorączka od przeziębienia? a może w cycuchach za dużo mleczka?

Aniu i ja pomodlę się za babcię, żeby przestała cierpieć.

Ja też planuje w najbliższym czasie spacer, może pojutrze, bo jutro ciotki z pracy przyjeżdżają Szymona obejrzeć;-).
A jak wam idzie kąpiel, bo u nas w pojedynkę to nie daję rady, zawsze ktoś mi pomaga. Jeszcze nie mam wprawy.
 
reklama
Do góry