reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

ewa gratuluje fasolki i powiem ci ,ze ja jestem z klodzka takze niedaleko od ladka a teraz mieszkamy w niemczech w düsseldorfie

anusiakanusia wiesz cos moze co ze stanola sie dzieje
 
reklama
Blond,

nie mam niestety nowszych informacji niz te, ktore napisala jakis czas temu tutaj. Mysle, ze wszystko ok, dobrze jej w RPA a z tego co wiem to dostep do netu ma ograniczony...

Wesolych Swiat dziewczyny!!!
 
ja rowniez wam zycze zdrowych , spokojnych swiat

MAZURKOW DWIE TONY
JAJEK JAK BALONY
KIELBASY WEDZONEJ
DUZO CHRZANU DO NIEJ
SLONCA WIOSENNEGO
USMIECHU PROMIENNEGO ZYCZY BLOND Z RODZINA
 
Witam, mój mąż jest Kolumbijczykiem, mieszkamy w PL 3 lata, w sierpniu stuknal nam 4 lata małżeństwa (ślub braliśmy w Kolumbii), jak widać na obrazku mamy synka :)

są tu jeszcze jakieś dzieciaczki półlatynoski?
 
cichutko tujakos od pewnego czasu :-[

zapraszam na forum - wybierz imie dla bobaska
podzielcie sie ze ma swoimi pomyslami:)

Blond - pozdrawiamy Klodzko ;) jak Ci tam poza grnicami kraju

pozdrawiam
 
dzieki wvoska my jedziemy za dwa tygodnie do polski ,bo moja siostra urodzila w sobote synka i jedziemy go zobaczyc a tutaj emilka jak spi
 
Sliczna ta Twoja Emilcia blond- wlsoki ma chyba troche rudawe, cio? Ja zawsze marzylam zeby miec corcie z ruda czuprynka...

U nas wszystko oki, a to moja ukochana, coraz sprawniejsza Zuza- juz kombinuje jakby sie przekrecac z plecow na brzuszek- maly atleta ;D
Pozdrowinoka
 
Ostatnia edycja:
a zuzia jaka sliczna tak anusiakanusia na razie jestesmy troche rudawe ,ale podejrzewam ,ze tak nie zostanie ,bo jak sie urodzila miala ciemne a juz te nowe co rosna sa bardzo jasne takze podejrzewam ze ona przechodzi z ciemnegoprzez rude do blond taj jak maurice moj synek
 
reklama
Witam,
mam pytanie, czy jeśli rodzi się dziecko w Niemczech to otrzymmuje ono obywatelstwo niemieckie?
 
Do góry