reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Gratulacje Anusiu ,sliczna ta twoja malutka a jakie ma wloski, i chyba do tatusia podobna...

a za to alex to juz duzy chlopak





 
reklama
a to nasz skarb EMILIE 3940 gram i 54 cm urodzona 15 lutego o 15:06 jest kochana a jej brat w niej tez zakochany

anusia ale ma zuzia wloski piekne
 
hej dziewczyny, ja tez mam (juz prawie- slub cywilny za miesiac :-) ) meża "zagranicznego" i oboje sie zastanawialismy w jakim jezyku bedziemy wychowywali nasze dziecko. Ja sie obawiam ze nie znajac jeszcze dunskiego a moj maz polskiego bedziemy mieli niezly ubaw z dzidziusiem... Dzidzi bedzie slyszalo dunski od tatusia, polski od mamusi no i angielski jak rodzice beda ze soba konwersowac, wiec dzidzi bedzie chyba niezle zdezorientowane. A wy jak mowicie do swoich pociech?? Slyszalam tez, ze dzieci takich par maja opznienie w nauce i wymowie jezyka, czy toprawda?
 
witam
ale piekne dzieciaczki
a ty sie nie martw, moze i bedzie dzidzi zdezorientowane, ale potem jakie madre , bedzie lapalo 3 jezyki :p

pozdrawiam serdecznie
 
Absolutnienie masz cie czym martwic, dzieci sa jak gabki wchlona wszytsko co slysza, znam wiele mieszanych par i jesli tylko rodzice sa konsekwentni to daja swym dzieciom wielki dar bycia poliglota od kolyski ;D
 
reklama
chcialam jeszcze zapytac czy ma ktos kontakt ze stanolka...?
bo ona podobno mieszka teraz w RPA?
chyba nie ma zbyt czesto dojscia do netu bo wyslalam jej na priva wiadomosc
wiecie czy ona blisko Johannesburga sie osadowila?
 
Do góry