reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pary Polsko-Zagraniczne

W Turcji dzieciaczka obdarowuje sie zlotem na szczescie (takie zlote medaliki z wizerunkiem Ataturka, obdarowuje sie tez nimi mloda po slubie) ale o przekuwaniu uszu nic mi nie wiadomo. Pozdrawiam. Ania
 
reklama
;)
Tamarunia to zadna tajemnica :laugh:
Ja jestem wyznanania rzymsko katolickego , moj Goran takze byl wychowywany w tej wierze ... jednak teraz jest zdecydowanym ateistą , nie jest zadnego wyznania ... czasami mi to przeszkadza, ale takiego go kocham i te male roznice moge przeskoczyc ;)
mojemu malenstwu przekaze wszystko w to co ja wierze ( tak ustalilismy z Goranem ) i chcialabym by bylo katolikiem , ale ostatecznie to ono wybierze gdy juz do tego dorosnie ...
;)
 
Witam wszystkie nowe pary mieszane dawno tu nie zaglądałam,fajnie że jest nas coraz więcej moje dziecko ma już rok zaczyna mówić troche mąż mówi do nie po angielsku a ja po polsku 3 język to nigeryjski jak troche podrośnie .Pozdrawiam Was serdecznie pokażcie fotki Waszych bobasków
 
witam,
ja i moj narzeczony rowniez jestesmy para -pol-zagraniczna,,, chcialam sie z wami serdecznie przywitac.
.chociaz dzieli nas spora roznica weku dla nas to i nie ma znaczenia rozumiemy sie wspaniale...mam jedynie nadzieje ze dla malenstwa co na swiat ma zamiar przyjsc za okolo 3 miesiace tez nie bedzie nasza roznica wieku sprawiala problemu pozdrawiam goraco karolina...
 
hello fajnie ze was tu coraz wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

caro18
niemartw sie u mnie i mojego narzeczonego tez jest spora roznica wieku ale waze ze sie rozumeicie :)
 
No w koncu sie cos ruszylo!!!Witam dziewczyny!!JUz myslalam, ze nikt sie nie bedzie tu odzywac!!Ja mam pytanko, czy ktos z praktyki wie jak to jest, jak sie mowi do dziecka w rozbnych, co najmniej dwoch jezykach?wiem, ze takie dzieci zaczynaja pozniej rozmawiac, ale czy to sie w ptraktyce sprawdza?Jak to jest z WAszymi dziecmi albo dzicmi znajomymch?
A jesli chodzi o roznice wieku, to w tych parach mieszanych to chyba sie dosc czest zdaza?Bo caro18 i asiunia 22 u was jest roznica, jak mowicie spora, a u mnie i mojego meza rowniez, bo 14lat:)
Pozdrawiam dziewczyny!!! :laugh:
 
witam,
moj nazeczony.. urodzil sie Belgi... ale majac 2-3 miesiace wyprowadzil sie do niemiec... pozdrawiam karolina
 
hellooo

caro18 a to witam moj narzeczony tez w tym wieku wyprowadzil sie z rodzicami do niemiec a w jakiej czesci mieszkacie????


Tamarunia moj synek jeszcze za maly na mowienie ale chcemy uczyc do i po niemiecku i polsku ale narazie mowie do niego po polsku poniewaz ten jezyk ja lepiej znam a jak bedzie starszy to po niemiecku:)
a roznica wieku to mas zracje chyba u wiekszosci z nas jest;) u mnie 12 latek:)wiec tez niezle nie?


mulanova to masz juz sporego dzidziusia:) ja juz sie niemoge doczekac kiedy moj taki bedzie bo teraz mam duzo problemow z nim i nerwow az czasem mi one puszczaja:)

aniusiakaniusia a jak z twoim brzuszkiem??jak sie czujesz??
 
reklama
Do góry