reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Witam Renatino, ,trzymam kciuki -wlasnie spojrzalam na twoj suwaczek,mam nadzieje ze niedlugo go zmienisz na inny  :)

Blondi rzeczywiscie twoj brzusio spory jak na 28 tydzien 
Anusiukanusia , ja tez sie balam porodu ale staralam sie o tym nie myslec za czesto a jak juz sobie wyobrazalam jak to bedzie nyslalam o tej malej istotce ze niedlugo ja zobacze i przytule i reszta niewazna...
A co do bycia mama to wszystkie chyba sie boimy czy sprostamy zadaniu.Mysle ze najwazniejsze to jest kochac dziecko a reszta sama przychodzi naturalnie,zobaczysz. A jesli czegos sie nie wie to po to sa mamy, ciotki, kuzynki, doswiadczone macierzynstwem przyjaciolki i forum oczywiscie.
nie martw sie na pewno bedziesz wspaniala mama

Hej Silunia ujawnij sie, pokaz nam twoja sliczna buzke
 
dziendobry dziewczyny :laugh:
jak sie macie mamusie w ten zimny i mokry poranek ???
po pierwsze chce powiedziec , ze macie lub mialyscie cudowne brzuszki .....mam nadzieje na taki sam niedlugo , no jeszcze mi zostalo troszke do testowania , ale jestem dobrej mysli ...no zobaczymy
Renatina witam serdecznie , kojaze cie z innych watkow np. dla starajacych sie ;) na tym watku napewno ci sie spodoba
co do spraw porodu to nie moge sie wypowiadac bo ten zaszczyt jeszcze mnie nie spotkal , gdy juz to prawdopodobnie nie bede rodzic w polsce , najpierw musze zafasolkowac ;D
Anusia kanusia dziekuje za zyczenia powrotu do zdrowia , jeszcze troche jestem pociagajaca katarem , ale pozatym to juz prawie wszystko ok.
Agniecha jak tylko sie naucze to przesle swoje, a raczej nasze fotki z Goranem ....ale tak szczeze to nie ma co podziwiac , chodzi oczywiscie o mnie bo Goran jest b.przystojny , jak zapewne wasi faceci dla was !!! ;D
Stanolu jak wy sie czujecie , mam nadzieje, ze malutka Amy nie ma juz tak zaplakanych tych niebianskich oczkow ;)
pozdrawiam wszystkie mamusie terazniejsze i przyszle
 
Witam Renatino wsrod nas!!! Napisz cos wiecej o zyciu na slonecznej Sycylii...Czy i Wy poznaliscie sie w USA? Pozdrawiam wszystkie mamusie obecne i przyszle!!!! Fajnie, ze jest nas coraz wiecej. Milo powymieniac wspolne doswiadczenia, pozalic sie z klopotow specyficznych dla naszej grupy. Jestesmy zwiazane z mezczyznami z roznych krajow, kultur a jednak jak wiele nas laczy??? Fascynujace, czyz nie? Jeszcze raz caluski dla Was wszytskich Kochane!!! ;)
PS. Sliczne brzuszki dziewczyny!!!
 
Witam dziewczyny,skaczę tak sobie po tym forum i właśnie na was wtrafiłam.Ja z Ania Kanusią znam się już z forum-mamy i tatusiowie z Turcji.W sumie jesteśmy tam teraz tylko 2,więc waro się tutaj do was przyłączyć.Ja mam mężą Turka,jesteśmy małżęństwem 3 i pół roku.Poznaliśmy się w Turcji na wakacjach i tam też mieszkamy.To znaczy teraz z tym mieszkaniem to się troche sprawa skomplikowała,bo obecnie jestem w Polsce,kontynuuję studia,a Ali przyleci do Polski dopiero na święta.Przez najbliższy okres zostaniemy tutaj(w Wałbrzychu)No bo tak osobno to nie damy rady bez siebie Zyć :)Mamy synka o imieniu EMRAH,który ma 2 latka i 4 miesiące.Nie rodziłam w Turcji,bo mam niemiłe doświadczenia z tamtejszymi lekarzami.Mały mówi w 2 językach.chociaż bardziej preferuje polski.A to ciekawe,bo moim zdaniem turecki szybciej wpada w ucho :)Swoja drogą to już jedne studia zrobiłam ,-TURKOLOGIE w Krakowie,ale teraz kontynuuje anglistykę,bo jeśli zostaniemy na stałe w Turcji to bez problemu dostanę prace.A z moim dotychczasowym dyplomem to nie bardzo,bo przeciez nie będe uczyć tureckich dzieci tureckiego :)Z Emrusiem(tak mówimy do niego zdrobniale)rozmawiam więc też po turecku i tak naprawde nie ma to dla mnie znaczenia który z języków jest mu bliższy......Lecę już,cieszę się,że Was znalazłam,Całuję,pa pa
 
:laugh:
Witaj Karolcia Can, ciesze sie ze nas znalazlas , bardzo orginalne imie dla waszego syneczka , przysli nam troszke zdjeci bo napewno jest slicznusi ...
Forum jest swietne , napewno ci sie spodoba, zawsze mozesz podzielic sie tu swoimi problemami i troskami , zawsze znajdziesz wsparcie i mozesz podzielic sie swoim szczesciem !!
pisz do nas czesto
pozdrawiam




 
dziewczyny

jestem strasznie chora teraz ja pisze tylko zeby wam powiedziec ze zyje ale mecze sie ze strasznych chorubskiem


caluje was wszystkie i do zobaczenie juz wkrotce

karolcia Can witamy witamy
tez renatine
 
Stanolu zdrowiej szybciutko bo malo tu ciebie , lekarstewka, gorace herbatki z soczkiem malinowym , woda z cytrynka i miodem i duzo odpoczywaj , chociaz nie wiem czy to az tak mozliwe przy malenkiej Amy .....mam nadzieje ze Stan sprawuje sie jak wzorowy tata i mąz i ci pomaga ......wytrzymaj i zdrowiej i wracaj szybko do BB
 
reklama
Do góry