reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
FAJNIUTKO BRZUNIO, choc faktycznie duzzy, moj w 33 tygodniu chyba mniejszy ;) Na kiedy termin? Ja mam na 10tego stycznia, tuz tuz... ;D
 
blond- spory brzusio jak na 28 tydzien, ja zawsze chcialam taki miec, aby moc dumnie paradowac po ulicy :). Mimo, ze to juz 37tydz.+3dni to moj brzuszek jest mniejszych objetosci anizeli sie spodziewalam.
 
ja przytylam tylko w brzuszku dlatego (wydaje mi sie przynajmniej) jest taki duzy , a poza tym to juz drugidzidzius dlatego tez byl szybszy i jest wiekszy
 
hej dziewczyny,dziękuję za miłe przyjęcie.Nie mam ostatnio ani czasu ani siły na serfowanie po necie,ale tak na szybko prześlę mam fotki najważniejszych osób mego życia,zdjęcia moich ukochanych mężczyzn. :)Patrząc na wasze szczęście noszone pod piersią,próbowałam sobie przypomnieć samą siebie w ciąży,ale nie pamiętam czy miałam aż taki duży brzuszek jak wiele z was.Ja urodziłam wcześniaka w 34 tygodniu,więc mój malutki nie zdąrzył mi zaapikować dużego "bębenka" :)Ale i tak nie był malutki,bo miał 49cm i prawie całe 3kg.....Dobrze wspominam swój poród,na który się zdecydowałam w Polsce.Nie mam zbyt miłych wspomnień po lekarzach tureckich.Zdecydowaliśmy się na poród rodzinny.Ali był przy mnie tylko do punktu kulminacyjnego,ponieważ nie chciałam aby mnie widział w momencie rozcięcia krocza i wydostawania się dziecka na zewnątrz.Tak się umówiliśmy.A wy kochane zdecydowałyście się na poród rodzinny,a może we wodzie,lub zwykły?Do szkoły rodzenia nie chodziłam,wolałam czytać gazetki o porodzie,macierzyństwie itp.A jak jest w waszym przypadku?Zdecydowała si na to któraś z was?Pozdrawiam was mocno ...no i trzymam kciuki za wasze maleństwa.Papatki
 
Czesc karolcia ja normalnie pierwszego rodzilam i moj maz byl z nami do konca i widzial tez jak maly wychodzil.na poczatku tego tez nie chcialam ,ale pozniej przy bolach bylo mi wszystko jedno ,a i dla mojego meza bylo to przerzycie ktorego nie zapomni do konca zycia ( w dobrym tego slowa znaczeniu).ale teraz chce rodzic w wodzie
 
reklama
super Ci Twoi mezczyzni Karolcia!!! Moja Zuzia pewnie bedzie miala urode typu Twojego synka, bo i nasz tatus taki brunet jak twoj Ali, slicznosci, juz nie moge sie doczekac na mala. Dzis mi sie snila... Na szkole rodzenia ja osobiscie chodze i w sumie bardzo mi sie podoba. Bede rodzic niestety bez tatusia ale z przyczyn od nas niezaleznych niestety... :(. Pozdrawiam serdecznie. Ania
 
Do góry