reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
olivca Maja fajne imie ale dajcie jej Marta to przepiekne imie hehehehe ZARTUJE to moje imie, ale i tak jest śliczne, a że w PL to co druga to Marta to mały szczegół hehehe Już się nie moge doczekac małej czekoladki :) Ciekawe czy będziesz męczyc sie z afro hehehe Ja miałam fuksa :tak:
 
Aisah mi sie podoba imie Marta:tak::tak:Co tam u naszej czekoladki słychac slicznotkaaa!!!!!Miks :rofl2: Ja dopiero wrocilam z zakopow kupilam sobie bluzeczki julce body noi słodyczy reklamowke jakas chccia mnie dopadla moze \\przez ten okres:rofl2::-D
 
Justa19 Kurcze ja też na okres zjadam tone słodyczy hehehe, Aisza ostatnio strasznie marudzi mysle ze na ząbki, prawie nic nie chce jesc :eek: Tormalnie to cały słoiczek obiadku potrafiła zjesc i popic mlekiem, a teraz troche mleka i koniec :eek: I ma problemy z zasnieciem wczoraj do 23:30 z nią walczyłam, (ormalnie spi o 20:00) dopiero jak posmarowałam jej dziąsełka żelem to zasnela :eek:
Ogólnie wszystko mnie boli, kazdy gnotek bo ciągle chce na ręce :baffled: tylko na spacerkach sie uspakaja, więc wychodzimy czesto, a i pogoda dopisuje :-)
 
Moja Julka jak szly jeej ząbki ma juz dwa to tez byla strasznie marudna a do tego gorączka :-(A jakie mleko pije mala bo moja jeszcze na cycu:rofl2:
 
Cycek to już dawno przeszłosc, karmiłam miesiąc, ale obie sie męczyłysmy. Mała była ciągle głodna, a ja prawie mleka nie miałam,wisiała na cycku cały czas i schudła. Stwierdziła, ze nie ma sęsu się męczyc i zaczełam karmic butelką. Od 2miesięcy, przesypia całą noc i je wszystko co widzi hehehe, ostatnio frytki wcinałyśmy hehehe
 
olivca Maja fajne imie ale dajcie jej Marta to przepiekne imie hehehehe ZARTUJE to moje imie, ale i tak jest śliczne, a że w PL to co druga to Marta to mały szczegół hehehe Już się nie moge doczekac małej czekoladki :) Ciekawe czy będziesz męczyc sie z afro hehehe Ja miałam fuksa :tak:
Marta ja dlatego tak patrze i patrze na wasza piękną Aishę i mam nadzieję że się tak zapatrzę że nasza fasolka będzie taka sama i nie będę musiała walczyć z tym nieszczęsnym afro:)
 
reklama
Do góry