reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Domiska..powiem szczerze tatus wybieral ukochanej corecce imiona..kierowal sie znaczeniem..mi sie Dorota nie podoba za bardzo nie pasuje do niej i dlatego wole mowic do niej Osaremen..a w skrocie Osas,,
 
reklama
Dzien dobry wszystkim:-)
Widze,ze prawie wszyscy nam sie rozchorowali, szybko wracajcie do zdrowia- tego wam zycze!:tak:
Ja mam maly dylemat, bo zbliza sie roczek mojej coreczki i nie wiem na co mam sie zdecydowac; czy zorganizowac cos w domu, czy zaprosic gosci np. do jakiegos centrum zabaw (chociaz Ania jest jeszcze za mala, zeby w pelni moc z takiego centrum korzystac, zreszta jej "mali" przyjaciele podobnie).
Jak to bylo u was, moze wy mamuski podsuniecie jakies inne rozwiazania, a moze jednak urodzinki w domu to najlepszy pomysl na pierwsze urodzinki?:tak:
 
bangob ja myślę że w domku, mamcie mogą spokojnie wypić kawkę i może małe co nnieco, maluchom można póścić jakąś baję jakby się nudziło, domek to domek:)
 
Bangob- my tez na pierwsze urodzinki bylismy w domu, za to na drugie pojechalismy do zoo :D
Domimo a co oznacza to imie?

ja niestety coraz gorzej, lekarz podejrzewa zapalenie pluc, jutro ide na rentgen....
 
dzien dobry :)

bangob my zdrowi!!!:))

jejku odpukac mala nam nie choruje w ogole.. puk puk w niemalowane!!!!! duzo zdrowka przesylamy pozostalym dzieciom!!!!!

a my jeszcze dzis wolne wiec naraze w domku bo wczesnie rano a pozniej uderzymy gdzis do parku i na zakupki :D
 
Abo oba imiona Osaremen i Dorota oznaczaja Dar od Boga...
ja teraz szukam spacerowki dla malego ...czasem musze wyjsc tylko z jednym z nich i nie mam sily ich nosic a glupio tak jezdzic podwojnym wozkiem z jednym maluchem w srodku
 
ja to powiem wam wozek uzywalam przez pierwsze miesiace a pozniej juz mniej... jak mala zaczela chodzic to sie zupelnie skonczylo :D takze nigdy nawet spacerowki nie kupilismy :D
 
ja chce kupic zwykly wozek parasolke..bo moj maly to nie lubi byc na reku nawet nie umie tak zasnac..on sie musi polozyc na lozku lub w wozku zeby zasnac..
 
reklama
moja lobuziarka odkad zaczela chodzic nie chciala widziec wozka czy rak :D nawet w sklepowym wozku nie chciala jezdzic :) tylko na nozkach i na nozkach a zasypiala w foteliku samochodowym .. no albo lozku :D
 
Do góry