reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Witam porannie i z katarem:-(
W domu kwarantanna, niedzielny spacerek nas wszystkich doprawił:-(
Noc masakra Aisza ciągle się budziła bo nosek miała zapchany, koło 02:00 spala zemną, bo wstawac mi się nie chciało. Jak ona śpi to cała połowa łóżka jej, wiec moje spanie mozna zaliczyc do wegetacji :baffled: Mam tylko nadzieje, że popołudniu troche pośpimy, a może tak koło 10:00, czasami się udaje. Teraz musze wytrwac, aż się zmęczy :-D, zjem śniadanko i będziemy oglądac bajki ;-)
Życzę wszystkim miłego dnia :tak:
 
witam,
Aisah u nas to samo...dzieciaki spaly ze mna bo mala od jakiegos czasu chora z soboty na niedziele miala prawie 40 stopni...a maly dzis nie mogl spac bo ma taki katar ze mu ciezko oddychac....zawsze mi zal jak dzieci choruja
 
ojej biedne faktycznie jak maleństwa chore to mamusie mają po spaniu:-( Na pocieszenie wam tylko powiem że my też nie mogliśmy spać CAŁĄ Noc. Przez pogodę prawie dzień przespaliśmy więc w nocy się zaczęło:sorry2:Włączanie i wyłącznie światła, obracanie się z boku na bok...i dopiero teraz raniutko sen zmaga oczka a glowa rodziny musiała iść do pracy oj jaka szkoda. A nasza już rola kobieca martwić się chyba o wszystko:zawstydzona/y:
 
dzien doberek!!! :)))

oj duuuzo zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow!! no i rodzicow tez oczywiscie!

nas 10:33 a mala jeszcze spi hehe :D ja sobie wlaczylam polska tv hih i troszke poogladam a pozniej biore sie za sprzatanko bo oj ile balaganu ! :D

co tam u reszty ?:D
 
Witam
Kolejna nocka zarwana :baffled::baffled::baffled:, postanowiłam że w tym tygodniu darujemy sobie wyjscia na plac zabaw i do znajomych, siedzimy w domciu i kurujemy się :tak: Ja już się czuje dobrze, ale mała nie :no2: Musimy byc zdrowe na święta bo jedziemy do Niemiec;-), oby się udało :tak:
 
oj biedne te wasze dzieciaczki.. kurujcie sie kurujcie bo wiosna idzie a moze juz est nawet a dzieciaczki chore buuuuu

domimo teraz widze jak ma twoja mala na imie :) wolasz ja takim dlugim imieniem? czy skracasz jakos?:)
my wrocilismy z parku i mojego fryzjera niedawno :)) ja jeszcze dzi wieczorem zajecia a tak mi sie nie chce :)
 
Domiśka jak fajnie masz z tą godzinką, my do spania a tu cały dzień przed Tobą;-) My wróciliśmy do domku po 5cio godzinnej jeździe,zdąrzyliśmy się nawet zdzrmnąć bo Słońce do pracy idzie więc długa ncka przede mną. Dziś odkryłam że ciężko mi się schylić by coś podnieść kiedy siedzę ojoj a gdzie jeszcze 3 miesiące:sorry:
 
reklama
zdrowka wszystkim zycze!!
u nas wszyscy zdrowi, oprocz mnie....kaszle znowu gorzej, jutro sie do lekarza wybieram...
 
Do góry