reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Witajcie dziewczyny! Rzedko zaglądam na forum ostatnio i sie udzielam ale jak mam chwilkę to zarkan na forum aby poczytać co u was ale wam kibicuje, zwłaszcza Ninie bo miałyśmy podobne wyniki a ja jestem przykładem ze mozna mieć dziadzie nawet w beznadziejnym przypadku! Ja od 6 maja jestem mama małej Lenki! Mała jest aniołkiem i jestem w niej zakochana od pierwszego wejrzenia :) rosnie jak na drożdżach i zaczyna ciagle sie śmieć :) teraz muszę nadrobić zaległości z ostatnich 2 miesięcy :) pozdrawiam Was!
 
reklama
Witaj Kimka Kochana!!!!
Gratulacje!!! Rany ale się cieszę, że Malutka jest już na świecie! :) śliczne imię wybrałaś :) ojj zazdroszczę CI tego szczęścia :) może kiedyś ja też zostanę mamą...

aż mi się sama buzia uśmiecha na myśl o Twojej Lence :)
 
Nuna ja wierze ze i tobie sie uda! Pamiętaj ze u nas z jednej komóreczki i sie udało! Spróbuj w Białymstoku moze akurat sie uda. Moze jakieś nowe badania bedą i sie załapiesz na darmowe in vitro jak jak. Nie trać czasu tylko próbuj!
 
Witajcie dziewczyny
Chciałam zachęcić wszystkich którzy jeszcze nie skorzystali z konsultacji w Klinice Bocian. Choćby sytuacja była beznadziejna zawsze warto zasięgnąć opinii innego lekarza. Ja byłam zdeterminowana , już po jednej nie udanej inseminacji w Rzeszowie podjęłam decyzje o zmianie kliniki. Niemożliwe stało się możliwe, nie warto kierować się tylko tym co mówią lekarze, czasem intuicja i motywacja do działania znaczą więcej niż wszystkie opinie . Wszystkie chętne dziewczyny zapraszam do rozmowy ;-)
Pozdrawiam wszystkie starające się ;-)
Life is go on ...
 
Witajcie dziewczyny
Chciałam zachęcić wszystkich którzy jeszcze nie skorzystali z konsultacji w Klinice Bocian. Choćby sytuacja była beznadziejna zawsze warto zasięgnąć opinii innego lekarza. Ja byłam zdeterminowana , już po jednej nie udanej inseminacji w Rzeszowie podjęłam decyzje o zmianie kliniki. Niemożliwe stało się możliwe, nie warto kierować się tylko tym co mówią lekarze, czasem intuicja i motywacja do działania znaczą więcej niż wszystkie opinie . Wszystkie chętne dziewczyny zapraszam do rozmowy ;-)
Pozdrawiam wszystkie starające się ;-)
Life is go on ...




 

Załączniki

  • 1435848123216.jpg
    1435848123216.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 60
reklama
O komu to szkodzi że mało :):):)
stworze grupe kto chce to niech napisze do mnie. grupa bedzie tajna nikt nie bedzie mogl nic widziec poza nami oczywiscie. obce osoby nie beda mogly obsrewowac i dołaczac bezposerdnio
 
Ostatnia edycja:
Do góry