reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Ratunku! Dzwoniliśmy na mikrobiologie czy jest wynik z posiewu nasienia i powiedzieli nam, że żadnych bakterii nie ma... Że zostawią jeszcze do poniedziałku, może jakieś grzyby się wyhodują, ale raczej się nie zanosi na to...
Więc skąd te leukocyty? Norma jest <1 a m ma 6,0!!! Wizyta w Parensie za parę dni. Jak myślicie, może do urologa najpierw? Jakieś usg zrobić?
 
reklama
pytanie do dziewczynek które miały clexane po et:) proszę o inf czy jest jakiś gin w Rzeszowie który prowadzi ciąze na acardzie i clexane ?

Boje sie cieszyć ale dziś 13dpt i moja beta -3782

Pozdrawiam wszystkie :):-)
 
katarina gratuluję :-D super wiadomość, ja ci nie pomogę bo po crio nie dostałam clexane praktycznie nic nie dostałam, bo po transferze swiezaka to clexane i do dnia dzisiejszego kluje się, sisi kiedyś pisała ze dr M zmienił jej clexane na acard
 
Lista chętnych na spotkanie:
anula86@
goyah
nuna25
rea86
Katarina
Milena
Kto chętny jeszcze?

Proponuję termin 04.02.2015 (tj. środa) lub 06.02.2015 (tj. piątek). Co wy na to??
 
Katarina super :-) spokojnie, a będzie dobrze.
Jeśli chodzi o spotkanie to ja bardziej piątek ale niech zadecyduje większość bo ja z małym to na 50% ale się postaram :-)
Pozdrawiam serdecznie Was :-)
 
Ja jestem za piątkiem, ale podobnie jak goyah dostosuje się do wiekszości :tak:
madziulka jak wizyta w Novum ?
madziula a ty już byłaś po mrozaczka ?
 
reklama
Witajcie dziewczynki.
U mojego emka żaden grzybek się nie wyhodował, bateria też nie, więc posiew mamy ok. Zastanawia mnie tylko skąd u mnie bakteria, skoro emek nie ma, a ja pół roku temu robiłam wymazy i było czyściutko.
Katarina gratuluję wysokiej bety ;-)
 
Do góry