reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
to super, że CI się udało :) no ale TY miałaś ułatwione zadanie bo chodziłaś pewnie na monitoring??
ja nawet nie wiem kiedy dokładnie będzie ta moja owulacja :)
 
witam .w niedziele miałam punkcje, pobrano 26 komórek, zapłodniono 6 komórek . Dziś (3 doba ) dzwoniłam do embriologa i dowiedziałam się , że 3 zarodki sa mocniejsze 6-8 komórkowe pozostałe 4 i 2 komorkowe. w piątek rano przewidziany transfer,, zobaczymy czy uda sie osiagnąc stadium blastocysty. Bardzo sie denerwje , do tego kiepsko przeszlam stymulację i pnkcję, wciąz bola mnie jajniki .Tak chciałabym , żeby moje kropoczki dotrwały....
 
Dziewczynki chcę kilka razy pójść na monitoring cyklu, aby zobaczyć czy mój lewy jajnik zaczął pracować, czy polecacie kogoś szczegolnie?? sama już nie wiem do kogo chodzić...
 
reklama
alutka tym razem będzie dobrze:)
basia powodzenia
anula nic się nie dzieje, denerwuje się czy wszystko będzie dobrze, bo to tuż tuż
nuna ja nie znam lekarzy rzeszowskich:(
 
Do góry