reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Kurcze nuna a tak czekalam na dobre wiesci od ciebie :-( spokojnie ja mialam tylko 2 i sie udalo wiec bez paniki. Trzeba liczyc ze ten jeden dedzie tym konkretnym! Tule!
 
reklama
Kurcze Madziula tez mnie zaskoczylo ze ty masz tylko 1. Dziewczyny ja juz sama nie wiem czy to amh jest miarodajne bo ja mam 0, 3 i udalo sie zaplodnic 2 komoreczki a u Madzi jedna??? Moze jeszcze chodzi o nasienie? Trzymam za was kciuki dziewczynki!
 
...to wszystko jest trudne...jest też kwestia jakości komórek...
u mnie stwierdzono, że prawidłowe AMH nie ma nic do rzeczy :(
 
Madziulka aż niechce mi się wierzyć w to co napisałaś. Nie wiem co tam się stało, bo estradiol był piękny... No nic trzymam bardzo mocno kciuki, żeby ta jedna się zapłodniła i została z Tobą kolejne 9 miesięcy!!!!
Nuna za Ciebie też ogromne kciuki za ten jeden pęcherzyk!!!
Niesprawiedliwe to wszystko:( bądźcie silne Dziewczyny
 
Dziękuję Dziewczynki za wsparcie! Nawet mi się nie chce o tym wszystkim już myśleć :( mialam nadzieję, że chociaż te 3 zostaną a tu 2 stanęły w miejscu :( niestety jestem przygotowana na to, że ten jeden dominujący pęcherzyk będzie pusty...tak jak ostatnio :( kończe moje starania o dziecko :(
 
Ja pier..........

Wchodzę na forum a tu takie wiadomości. Aż mnie zamurowało:no:

Madziulka.Rz jak nikt inny Cię rozumiem. W styczniu przeszłam to samo co Ty. Na 6 pobranych tylko 2 dojrzałe i w żadnej nie widać śladu zapłodnienia. Na drugi dzień dzwoniłam, ale tylko po to by usłyszeć to samo. Moje AMH 2,3. Tylko u mnie estradiol przed zakończeniem stymulacji to nawet 1000 nie osiągnął.
Współczuję przeogromnie, bo wiem jak koszmarnie sie teraz czujesz. ja do siebie dochodziłam miesiąc.

Nuna nie kończysz walki o dziecko. Dopóki masz macice to możesz być matką.

Madziula87 trzymam kciuki
 
Witam
dziękuję za kciuki , ale straciłam już wszelką nadzieję , po prostu nie rozumie
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif

Pani embriolog powiedział , że ta która była dojrzała była nakłuta , dziś nie ma oznak zapłodnienia , mam dzwonić w poniedziałek i pytać . Mówi , że może była opóźniona troszkę , ale już nie wierzę .

Poddać się nie poddam , tylko mi szkoda pierwszej próby , skoro nawet nie była do końca wykorzystana
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif

nie rozumie co się stało , moje AMH wynosi 8,0 , a estradiol dwa dni przed punkcją wynosił ok 1775 na 7 większych pęcherzyków , z czego pobrano 5 .
 
Madziu ja też tego nie rozumię!! Jak mogły aż 4 być niedojrzałe przy takim estradiolu??? nie mieści mi się to w głowie!! to ja przy 1 probie mialam estradiol tylko 780 i mialam pobrali mi 6 komorek, z czego 4 były dojrzale! cos tu jest nie tak!!
Musisz wierzyć, że ten jeden jeszcze się obudzi, tak jak CI pisalam, mi po 1 dobie zaplodnil się wtedy tylko 1 i tez juz bylam pewna że to tyle, a dopiero na 2 dzień ruszył drugi...no i ten drugi zamrozili.
Kochana a to amh w jakich jednostkach masz podane??? bo to się jakoś przelicza podobno, muszę mojej lekarki zapytać o to.

Czerwona Oliwko ja po prostu nie mam już sił na kolejną porażkę, dopiero co w czerwcu zakończyłam moje starania na punkcji bo nie udało się nic pobrać a teraz znowu pewnie będzie to samo :(
Wczoraj byłam z koleżankami na mieście i laski rozmawiały o tym jak to muszą się zabezpieczać bo boją się ze znowu zajdą w ciążę!! Normalnie płakac mi się chciało jak to słuchałam...chciałabym mieć taki problem...:(
 
Nuna nie poddawaj się proszę , goń swoje marzenie :-(
Kiedy masz wizytę ? wpisuję Cię w kalendarium

Dziewczynki podajcie jakieś daty wizyt , będziemy walczyć dalej

Sierpień
30 - Nuna 25 podglądanko
31 - Madziula_87 podglądanko

Wrzesień
2 - Madziula 87 punkcja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry