reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Nuna myślę, że wino nie zaszkodzi przy nawet dużych dawkach hormonów - tylko wiadomo z umiarem, bo to różnica 1 lampka a 1 butelka :-) Pamiętam że mi dr Mr przy ostatnich wizytach mówił, że jeśli chodzi o alkohol to najgorzej na komórki wpływa wódka i mocniejsze % alkohole. Wino, najlepiej czerwone półwytrawne w umiarkowanych dawkach wskazane.
Nuna a jakie zastrzyki bierzesz i w jakich dawkach?
Nuna ja mam wielką nadzieję, że Ci się powiedzie i spełni się to wielkie marzenie :tak:
Madziule, mimo że nie udzielam się teraz tak na forum, cały czas Was czytam i mocno z całych sił trzymam za Was kciuki &&& :-D
 
reklama
Nuna Ty masz dzisiaj podglądanko ? wielkie kciuki , będzie dobrze :-)
Madziula jutro Ty masz stresa , więc ogromne kciukasy za Was dziewczynki :-)

Jest nas strasznie mało , ale może stworzę takie prowizoryczne kalendarium .

Sierpień
30 - Nuna 25 podglądanko
31 - Madziula_87 podglądanko

Wrzesień
2 - Madziula 87 punkcja

Dziewczyny wpisujcie się , bo ja mam za krótką pamięć :-)
Kimka , Anulla , Anikola
 
Ostatnia edycja:
Madziulka badanka i podglądanko, przy tym stres niesamowity, ale muszę być spokojna, bo on mi w niczym nie pomoże!, także o 7 mam być w diagnostyce, a po 8 wizyta! Ciekawa jestem co tam u mnie się podziało przez te 2-3 kolejne dni :confused:
 
Nuna i Madziulki widzę, że z Was najaktywniejsze staraczki ostatnio :-)
trzymam mocno kciuki i nie dajcie się nerwom :happy:
 
Madziu Rz a jakie Ty masz amh?? Trzymam mocno kciuku aby ta jedna komoreczka ruszyla i sie zaplodnila! Ja tez tak mialam ze dopiero wieczorem zaczela sie dzielic. Oby u Ciebie tez taj bylo!
 
reklama
Do góry