reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Madziulka Rz nie masz się czym denerwować :) narkoza jest przyjemna, a po będziesz odpoczywała i sobie troszkę poleniu****esz :) masz piękny estradiol, więc na 100% uzbierają ładne komóreczki :) trzymam kciuki za owocne zbiory ;)
Madziu a gdzie przenosisz salonik?

Madziu87 a ja dzisiaj malinki zbierałam, komary mnie okrutnie pogryzły. Na grzyby sama mam ochotę się wybrać, tylko potem nigdy mi się nie chce ich czyścić hehe.
 
reklama
madziulka twoje endometrium to moje marzenie :-):tak: będzie dobrze trzymam kciuki za owocne jajcobranie :-)
nuna za twoja wizyte też trzymam kciuki, a jak boli to podobno dobrze, także głowa do góry ;-)
madziula i dla ciebie moc, :tak: wszystko będzie dobrze
 
Dzięki Anulka :) będzie jak będzie, teraz już nic nie zmienię niestety.
Ja muszę sobie winka troszkę podpijać bo wczoraj miałam endometrium tylko 7,5. Chociaż myślę, że jeszcze podrośnie. Oby!
 
Ja właśnie lampeczkę wchłonęłam na lepsze zaśnięcie ;)
Madziulka mocno mocno trzymam za punkcję, a estradiol cudny, więc będzie dobrze :-)
Anulka z endo to w sumie nigdy nie miałam problemu, zawsze raczej było ok.

Nuna będą klapsy, będą za takie myślenie! Pij winko i głowa do góry! Nie można stresować komóreczek! :no:
 
Ok dziewczynki ja już po :-)
Dziękuję za kciuki bardzo są potrzebne i ważne dla mnie :-)

Pobrano 5 komórek , jutro o 10 mam dzwonić czy się któraś zapłodniła :-( mam nadzieję , że coś będzie na mnie czekało .
Więcej strachu mnie to kosztowało niż było warto :-) , teraz następne stresy przede mną , ale tak zawsze chyba jak pierwszy raz :-)
 
Madziulka Rz super, że jesteś już po :) to czekanie na wiadomość ile komórek się zapłodniło jest chyba najgorsze w tym całym procesie, oprócz oczekiwania na wynik testu oczywiście :) TY masz piękne komóreczki więc napewno wszystkie się zapłodnią, trzymam za to mocno kciuki!!! :)
 
Madziulka no to super! To teraz czekamy do jutra cierpliwie i nie ma gadania, że masz dzwonić czy się jakaś zapłodniła, tylko czy się wszystkie zapłodniły :-) powodzonka Kochana! Bedzie dobrze! :-)
 
reklama
Winko to ja też sobie popijam, tak pół lampki :) dzisiaj mam babskie wyjście i tak się zastanawiam czy mogę się piwka napić czy nie, ja mam bardzo dużą dawkę hormonów, więc nie wiem czy powinnam???
 
Do góry