reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Aniu za twoje jajecka .goyga za twoj pozytywny test nie ma innej opcji czekamy na wiesci:) nika za wizytkę

ja czekam na @ i wogole mam taki kryzys ze bym pieprzła tym w cholere :(((

katarina co się dzieje ? czuję że kryzys cię dopadł, wszystkiego ma się dosyć, najlepiej to zamknąć się w pokoju nikomu nie otwierać i wyjść jak już będzie po wszystkim !!! wydaje mi się że co druga z nas takie emocje miała, trzymaj się cieplutko, kiedy termin @ masz ?
 
reklama
anula na jutro mam termin @ strasznie duzo emocji to prawda poza tym ja długo czekam to tez sie nakrecam :( chciałabym by juz po wszystkim .....a tu tyle czekania niewiem mma taki kryzys jak ja dam rade :(
 
Katarina takie wahania nastroju i emocje to chyba każda z nas ma. Ja również zastanawiałam się:jechać czy nie jechać, no ale jak juz zrobiłam pierwszy krok, to nie mogę teraz zrezygnować. Czas oczekiwania szybko zleci :)
 
dziewczyny pamiętajcie, że pozytwne nastawienie zwiększa szanse powodzenia, wiem, że dobrze mi się mówi, bo jak na razie to przyglądam się z boku i Wam kibicuję i nie wiem jaka będzie moja reakcja za miesiąc, na pewno leki potęgują samopoczucie, ale mocno trzymam za Was kciuki............najlepszym rozwiązaniem było by zaraz po transferze zapaść jak niedźwiedź w sen zimowy i obudzić się tuż przed betą:-)
 
katarina planowo mam dostać @ 24 kwietnia i rozpocząć stymulację, więc może tak się zdażyć, że na przełomie kwiecień/maj wyjazd do Bociana, a jak u Ciebie
milena głowa do góry:-(
 
reklama
katarina raczej mało prawdopodobne:-( u mnie w miarę regularne są miesiączki, więc raczej nie bedę miała opóźnienia, szkoda, bo było by raźniej
 
Do góry