reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Aniu za twoje jajecka .goyga za twoj pozytywny test nie ma innej opcji czekamy na wiesci:) nika za wizytkę

ja czekam na @ i wogole mam taki kryzys ze bym pieprzła tym w cholere :(((

katarina co się dzieje ? czuję że kryzys cię dopadł, wszystkiego ma się dosyć, najlepiej to zamknąć się w pokoju nikomu nie otwierać i wyjść jak już będzie po wszystkim !!! wydaje mi się że co druga z nas takie emocje miała, trzymaj się cieplutko, kiedy termin @ masz ?
 
reklama
anula na jutro mam termin @ strasznie duzo emocji to prawda poza tym ja długo czekam to tez sie nakrecam :( chciałabym by juz po wszystkim .....a tu tyle czekania niewiem mma taki kryzys jak ja dam rade :(
 
Katarina takie wahania nastroju i emocje to chyba każda z nas ma. Ja również zastanawiałam się:jechać czy nie jechać, no ale jak juz zrobiłam pierwszy krok, to nie mogę teraz zrezygnować. Czas oczekiwania szybko zleci :)
 
dziewczyny pamiętajcie, że pozytwne nastawienie zwiększa szanse powodzenia, wiem, że dobrze mi się mówi, bo jak na razie to przyglądam się z boku i Wam kibicuję i nie wiem jaka będzie moja reakcja za miesiąc, na pewno leki potęgują samopoczucie, ale mocno trzymam za Was kciuki............najlepszym rozwiązaniem było by zaraz po transferze zapaść jak niedźwiedź w sen zimowy i obudzić się tuż przed betą:-)
 
katarina planowo mam dostać @ 24 kwietnia i rozpocząć stymulację, więc może tak się zdażyć, że na przełomie kwiecień/maj wyjazd do Bociana, a jak u Ciebie
milena głowa do góry:-(
 
reklama
katarina raczej mało prawdopodobne:-( u mnie w miarę regularne są miesiączki, więc raczej nie bedę miała opóźnienia, szkoda, bo było by raźniej
 
Do góry