reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Anula widzisz faktycznie o wiele taniej wychodzi. Kochana obczaj to mieszkanko i jak coś to wezmę namiary.
Niestety przez kilka dni nie będę miała możliwości aby podczytywać forum bo mój ślubny jedzie na kilka dni w trase i zabiera laptopa. Ale w środę nadrobię zaległości :)
 
reklama
anula no to reszta już nie będzie taka straszna :) a nie zdecydujesz się sama jednak sobie zrobić?
Pozdrawiam :-)
 
goyah wczoraj się przymierzałam, ale nie dałam rady, dłonie to tak mi się trzęsły że szok, mój m śmiał się i w końcu powiedział żebym mu dała i on zrobi :tak:wybawiciel :-D ja będę musiała umówić się jakoś z pielęgniarkami żeby w razie "w" mi dawały jak będę sama w Białymstoku, goyah dzwoniłaś do embriologa? co z resztą komóreczek, poszły do zamrożenia ?
nika ja to szczególnie zwracam uwagę na to żeby był net, bo bez niego zanudzę się i z dwóch mieszkań już zrezygnowałam, ja będę miała namiary na te mieszkania i w razie twojego przyjazdu dam albo wyśle tobie i też sobie wynajmiesz bo faktycznie taniej, z tym że niektóre mieszkania są z współlokatorami z tym że pokoje są osobno zamykane więc spoko mi tam współlokatorka nie będzie przeszkadzała ;-)
 
ania to super ze juz masz zastrzyk za soba a robisz go rano czy wieczór ? laski a jak jest z paznokciami do punkcji chyba nie mozna miec hybrydy ???
 
katrina ja zastrzyk robie wieczorem a to dlatego że mam jeszcze dwa zastrzyki cetrotide które mam wziąźć w 8 i 9dc między godz 7 a 9 i stwierdziłam że jak puregon wezmę rano to już będzie za dużo, a m wraca z pracy o 17 więc szybciej nie miał by mi kto dać- taka to u mnie polityka :-) no właśnie jak to jest z paznokciami ja u nóg sama maluję więc nie będzie problemu zmyć, ale u rąk mam hybryde i z nią trochę zabawy żeby ściągnąć, zwłaszcza że mam pomalowane na krwisto czerwony a nie francuski i nie wiem czy mam sobie ściągnąć czy nie trzeba, kiedyś na którymś forum czytałam że dziewczynie kazali zmyć(miała na czerwono pomalowane) bo nie widać płytki paznokcia i gdyby miała francuski to by nie przeszkadzało, może goyah będzie wiedziała albo dziewczyny które mają już za sobą punkcje ?;-)
 
anula to sprytnie to wymysliałas :) a co do hybrydy tez mam na paznokciach u rak i na dodatek czerwona :))) hihihih ja mam co prawda jeszcze czas ale chce wiedziec jak ta bede sciagac czy zakladac nastepna :)))
 
hehehe anula ręce to mi się też trzęsły ojjj ale teraz to już nie zwlekam tylko od razu bo im bardziej się przymierzam tym gorzej i nawet z ampułkami clexane co igła jakby tępa :) już doszłam do wprawy także większej krzywdy sobie nie robię :-D pierwsze krwiaki zejdą do ostatniego zastrzyku mam nadzieje :D
Jeszcze nie dzwoniłam bo jakoś tak się stresuje i stwierdziłam, że zapytam przy podawaniu wyniku testu.
Co do paznokci to nie niestety się nie orientuję ja miałam bezbarwne więc nic nie mówili, a na nogach skarpetki miałam :)
 
hej dziewczyny ja sie rozchorowałam i zabieg przesunełam na następny miesiąc niestety.Coś mnie dopadło i jeszcze ta temperatura straszne...I znowu te czekanie.Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie kobietki
Chwilę sie nie odzywałam - brak czasu - i tak w pierwszej kolejności gratuluje Joasik, bo jeszcze tego nie zrobiłam i piekielnie zazdroszczę :-)

aga przykro mi , bo wiem, że każda obsuwa czasowa źle na nas wpływa. Trzymam kciuki za wszystkie

A tak z innej beczki, to dziewczyny szukam dobrego domu dla moich dwóch małych szczeniaczków.

anikola masz wiadomość na pw
 
Do góry