reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Smerfetko no tak jak pisze Anikola, jeśli nie masz żadnej cysty itd to nie ma potrzeby tej wizyty w trakcie @, lepiej umów się na dzień przed okresem, przynajmniej nie będzie Ci robił usg w trakcie krwawienia...ja np. musiałam przyjść w 1 dniu @ bo miałam cystę i sprawdzał czy się sama czasem nie wchłonęła. A tak to pewnie tylko zrobi CI takie rutynowe usg i przepisze już konkretne leki do stymulacji.
 
reklama
Nuna25 ja dostałam @ dokładnie po 3 dniach tak jak czytałam gdzieś, że po odstawieniu luteiny okres ma przyjść po 3 dniach i u mnie tak właśnie było. Był on bezbolesny i skąpy. Jakbyś szła na wizytę do Parensa to daj mi znać. Wiesz ja się pytałam czy można, ale mi powiedziano, że nawet jakby mnie zapisała to dr podobno i tak mi nic nie powie tylko odeśle i będzie kazał przyjść za 2-3 cykle i dlatego mnie nie zapisała. Jak zadzwonisz to będzie się Ciebie pytać czy coś boli. Ja powiedziałam , że nie ale pewnie jakby się skłamało to by pewnie w razie bóli umówiły na wizytę. Masz rację chore to wszystko. Niestety tak jest jak leczenie jest darmowe.
Anula ja np, póki nie miałam wyników chromatyny dr nie chciał nas zakwalifikować bez tych wyników. U mnie było tak, ze 1 wizyta była 24 lipca i na niej mi kazał zrobić chromatynę, ale terminy były dopiero na 17 września, później czekanie na wynik około miesiąca i na początku października dopiero nas zakwalifikowano.
 
Ostatnia edycja:
Zastanawia mnie tylko co jest rozumiane przez przetrwanie. bo u mnie przetrwały, były obserwowane do 6 doby, a nie zostały zamrożone, gdyż zatrzymały się podobno w rozwoju. Może mówiąc przetrwanie nie chodzi o to, ze umieraja zarodki tylko może o to ,że nie dochodzą do stadium blastocysty...
 
dziewczyny odebrałam wyniki AMH- 8,1 czy możecie mi coś powiedzieć o tych badaniach, czy są dobre? jakim najprawdopodobnie protokołem będę szła ?
 
Anula no wynik wg mnie masz bardzo dobry, może nawet świadczyć o PCO. Ciężko stwierdzić jakim protokołem Cię pokierują. Ja mam endometriozę i przy tej chorobie powinien być długi protokół, mam też niskie amh i wtedy stosuje się krótki, więc u mnie jest trochę pomieszane to wszystko, ale wydaje mi się, że możesz mieć długi.

Anikola to pewnie chodzi o to stadium blastocysty, bo jesli zarodek się słabo dzieli to nie jest powiedziane że w 5 dobie będzie już blastocystą...
 
nuna 25 dzięki za szybką odp. naczytałam się na innych forach że nie koniecznie to jest dobry wynik ! już zaczynam denerwować się :no: mam nadzieję że nie potrzebnie, przy PCO trudniej jest zajść w ciąże i większość pęcherzyków jest pustych :no: nuna 25 ja też mam endometrioze I stopnia- miałam wypalaną w kwietniu, oba jajowody drożne, tyłozgięcie macicy, a PCO żaden z gin. nie mówił że mogę mieć, moje FSH- 5,16(3dc), AMH- 8,1(3dc), zobaczymy co powie dr. M. na wizycie, nuna 25 GRATULUJE mrozaczka- pytałaś się kiedy możesz podejść do drugiej próby ?
 
Gratulacje Nuna:-) to teraz Cię już muszą zapisać na wizytę. A pytałaś może na jakim etapie był Twój mrozaczek?
Anula mi się wydaje, że będziesz szła krótkim protokołem.
Nuna a jakie miałaś AMH? bo endometrioza u nas podobna a AMH mam 1,9 i myślałam, że komórki powinny być ok a widzę, że u mnie gorszej jakości musiały być skoro tylko jedna była prawidłowa. To ciekawe co oprócz endo może mieć na nie wpływ. Jeśli masz 25 lat jak w niku to pewnie też wiek ma tu znaczenie.
 
Ostatnia edycja:
no to w sumie jesteśmy w tym samym wieku:-)nie wiem już AMH moim zdaniem w porządku a takie kiepskie komórki i pytanie dlaczego. Jak będziesz wiedziała to daj znać, bo strasznie jestem ciekawa czy mrożą jedynie blastocysty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nuna 25 ja to już całkiem zgłupiałam ! :-D teraz to tylko śmieje się, nic innego mi nie pozostaje jak tylko zdać się na dr M. :-) jakiś lekarz wypowiadał się na temat wysokiego AMH i napisał że lepsze wyższe AMH niż niższe, może faktycznie nie dręczyć się na razie, czas pokaże
 
Do góry