reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

joasik a o jakim szpitalu i lekarzu wyżej piszesz w odpowiedzi do jup bo ja nie jestem zorientowana, chodzi o PF i dr Magonia?
 
reklama
Faro ja chodzę do dr S.K. przyjmuje róznie bo w profamili, koło millenium hall a pracuje na rycerskiej. Jestem z niej bardzo zadowolona wszystko zawsze tłumaczy i o badaniach. Badania robi zakażdym razem mężem też coś porozmawia.

Trzymajci sie moje drogie:happy: my z m dzisiaj zrobiliśmy sobie wycieczkę nad solinę piękna nasza polska jesień polecam wszystkim taki leniwy wypad spacerek i kocyk nawet jednodniowy bo u mojego m z wolnym trudno...
Pozdrawiam
 
Joasik - dzięki za odpowiedź, zawsze, sa rożne opinie, ciężko coś przesądzać, poki co też jestem zadowolona ale mam kawał drogi do Rz., ale co tam, to nie ważne - na razie w pon. u mnie kolejna wizyta, oby było dobrze :-)
Faro tak,chodzi o ProFamilię i dr Magonia

Juz dziś lepiej się czuję, oj myslałam o szpitalu ...ale ok już. A głowa mnie bolała tak przy tym wszystkim, że szok. 1,5 doby bólu.
Boję się, że coś może być nie tak.(spadek progesteronu?) na dodatek od tego czasu luteina wchłania się na zero nic nie wypływa , a wypływała bardzo, to dziwne wszystko....Ale staram się spokojnie przeżyć do poniedziałkowej wizyty.

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki,życzę dobrego weekendu :happy:
 
jup może zwyczajnie więcej odpoczywałaś i dlatego nie wypływa a głowa mnie też pobolewała raz nawet ponad tydzień. Wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas.
faro tak jak jup napisała:)
 
Hallo, hallo ależ tu cisza nastała ?! Rozumiem że mamuśki dobrze się czują a staraczki nabierają ostatnie promienie słoneczne do dalszej walki ? :tak:
madziula przyszła @ ? kiedy do crio podchodzisz ?
madziulka a twoje dok. dotarły do kliniki ? Byłaś na rozmowie ?
nuna jak poszukiwania pracy ? twoje jajniki uspokoiły się ?
nika jak twoje badania ? jedziesz jeszcze do Krakowa do endokr. ? robiłaś badania jeszcze
asiula jak się czujesz ? plamienia przeszły ?
jup a twoja gr żołądkowa, opuściła cię, doszłaś do siebie
 
Ostatnia edycja:
Anula grypa zoładkowa poszła sobie :-) uff...
Czujemy się dobrze, dziś byłam na wizycie i dzieci mają po 3 cm :happy2:

Kochane bardziej doświadczone ciężarówki, mam pytanie: umówiłam sie na usg genetyczne i wychodzi mi termin badania w 13 tc+6 dni to z tego co czytam to ostatni dzień na takie badanie i dzieci moga byc za duże...a umówiłam się tak bo chyba podałam źle tc w rejestracji...
hmmm.. to dlatego, że mi sie już miesza...!
według OM dziś jest 10 tc+3 dni, a według usg 9 tc+ 5 dni...
ja już zgłupiałam i powiedziałam w rejestracji,że to 9 tc....Jak to jest??
Jak zwykle zapomniałam dopytać lekarza.Cała ja :zawstydzona/y:
 
Hej nuna wlasnie wróciliśmy i z usg wychodzi wszystko dobrze
Teraz czekamy do 2 tyg na wynik prenatalnych. Ale juz teraz jestem bardziej spokojna :) nasz dzidek szaleje w brzuszku :) a jak u ciebie poszukiwanie pracy?
 
Anulka jesteś niesamowita w zapamiętywaniu poszczególnych naszych problemów. Zrobiłam dzisiaj betę w 9 dpt i wynik 0.100 negatywny. Czekam na okres i mam się pojawić w klinice 13 dc. nie mam pojęcia dlaczego tak późno ale zaakceptowałam tą informację. Walczę dalej.
Mam pytanie jeśli są zamrożone oocyty i mamy plany podejść komercyjnie to czy ktoś wie jaki jest koszt zabiegu. Bo oczywiście zapytam w klinice ale może któraś z was brała taką opcje pod uwagę.
 
reklama
Anula ja postanowiłam odpocząć sobie troszkę od lekarzy i badań. Nawet nie mam ochoty dzwonić do Krakowa jak wyszły wyniki badań. Wizyta u immunologa też mnie jeszcze czeka,ale to może za jakiś czas. Wizytę u endokrynologa mam za sobą i tak jak przypuszczałam mam zwiększoną dawkę euthyroxu i dodatkowe zalecenia unikać sytuacji stresujących, bo źle wpływają na poziom TSH :-p tylko jak przy mojej pracy wykluczyć stres-wyjście jest tylko jedno - mieć wszystko w d... :tak:
Póki jest ładna pogoda to chcę jak najwięcej z niej korzystać, a nie stać w kolejkach na badania i do lekarzy :)
Anula jak Ty się czujesz?

Czerwona Oliwko mam nadzieję, że zaglądasz od czasu do czasu na forum. Daj znać co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry