reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Witajcie Dziewczyki!
Mam pytanko do Naszych Zaciążonych Dziewczynek :) moja siostra jest w ciąży i dzisiaj znowu miała ślub lekko zabarwiony na różowo, czy któraś z Was też tak miała i co to może znaczyć??
W piątek dostała lekkiego krwawienia, pojechała do szpitala i niby wszystko ok, robiła bete w piątek i potem w niedziele aby sprawdzić czy dobrze przyrasta i przyrasta idealnie, więc nie wiem kurcze co to może być???
 
reklama
II stymulację rozpoczęłam w Białymstoku u dr Grygoruka, ale tak naprawdę przechodziłam przez wszytkich lekarzy, bo był to czas urlopów. ale raczej przy kolejnej próbie wrócę do dr Mr. Mam jeszcze jednego mrożaka a potem rozpoczynam ostatnią stymulację lub komercyjnie z zamrożonych oocytów. Jeszcze się nad tym zastanawiamy. Póki co liczymy, że teraz się uda walczymy do końca. przepraszam że zawróciłam ci głowę ale dziękuje ze podjełaś zemną rozmowę, troszkę mi teraz łatwiej. Człowiek może zwariować, każdy niepokojący objaw analizuje, a niektóre kobiey czasami niewiedzą ze sa w ciązy.
 
o tak asiula niektóre nie wiedzą i lepiej tym co nie wiedzą ;-)W sumie uważam że estradiolu nie musisz robić bo moim zdaniem nie ma on teraz wpływu zupełnie na nic. Tak zapytam z ciekawości jaka jest u was przyczyna?? w sumie dużo zarodków miałaś już podanych?? (bo wynika że więcej jak 3 na pewno) I w ogóle w którym jesteś dniu po transferze lub dniu cyklu?? A plamieniem się nie przejmuj. Ja akurat nie miałam plamienia ale moja siostra tak. Więc jeszcze nie wszystko stracone. Głowa do góry. Trzymamy tutaj i za Ciebie kciuki.:-)
 
asiula04 mnie lekarz przy pierwszym podejściu uspokajał w ten sposób, że jeśli nie ma typowej krwi, to plamienia nie świadczą o niepowodzeniu, musisz się uzbroić w cierpliwość, na pewno wszystko się uspokoi, tak jak dziewczyny piszą tutaj, czy one same czy siostra, mają takie plamienia, to możliwe w początkach ciąży, tylko wiadomo, że jeśli się bardzo pragnie maleństwa, każdy sygnał budzi w nas obawy, trzymam mocno kciuki, poza tym jesteś w dobrych rękach
 
Rea jestem 3 dniu po crio a 16 dc, bardzo wcześnie dostałam ten zarodek zazwyczaj odbywało sie to 20 dc. ale lekarz powiedził że nie był to cykl naturalny, a ja nie będe najmądrzejsza od lekarz. Tak w sumie miałam podanych nie licząc tego miesiąca cztery zarodki które był w dobrych klasach teraz juz nie pytałam. Przyczyna leży po mojej stronie ale gdzie tkwi problem to ja mogę się tylko domyślać. Mąż ok. Tak jak Faro pisała jestem w dobrych rękach i to prawda. Po mimo tych niepowodzeń nie winie kliniki nie żałuje zmiany realizatora. Mi się ciągle wydaje że to za wcześnie na takie plamienia, oj oj. Miałam grzecznie czekać do soboty na betę ale wydaje mi się że zrobię w niedzielę.
 
asiula spokojnie nie zawracasz głowy, idąc twoim tokiem myślenia to my tu wszystkie sobie zawracamy głowe :-D:-) pisz o wszystkim co cię trapi a my postaramy się pomóc, w grupie zawsze raźniej :tak:


dziewczyny z Bciana- mam pytanie, kiedy odstawiałyście encorton ? Mój gin nie wie jaką procedure ma bocian i kazał dzwonić do dr. Rozmawiałam z dr G i mówił że stopniowo i po tyg całkiem odstawić, trochę się boje i dlatego jestem ciekawa jak u was było .
 
Ostatnia edycja:
nuna jak siostra? ja Ci nie pomogę, bo nie mam pojęcia, ja miałam brązowe i to dopiero w 13 tc.
anula Ty pracujesz? czy teraz jest ten czas kiedy normalnie miałabyś @?? co do encortonu to pamiętam, że mnie odstawianie go też trochę stresu kosztowało:) z tym że mi dokładnie powiedział dr jak mam to robić i u mnie to chyba 4 dni trwało:) ale ja nie od bociana:)
 
reklama
nuna ja nie miałam różowego plamienia tylko brązowe albo kremowe,
joasik pisałam z bociana dziewczyny bo nie wiedziałam że parens też daje encorton. Dr G w tamten wtorek mówił żebym do końca tyg całkiem odstawiła(brałam 2*1 i we wtorek już jedną wziełam i wczoraj ostatnią tabl.) też trochę się boję ale dr chyba wie co robi, mówi- po przeczytaniu art od rea(dziękuje za art ) trochę mniej się boję ;-)
asiula robiłaś dziś badanie prg ?
A ja dziewczyny nie wyglądam :szok:!!! od tygodnia moja twarz przechodzi rewolucje !!! Cała jest obsypana czerwonymi krostkami począwszy od czoła a skończywszy na podbródku !!! Wyglądam strasznie, wstyd ludziom się pokazywać, byłam u dermatologa to rozłożyła ręce jak jej powiedziałam że jestem w ciąży bo prawdę mówiąc mało jest rzeczy dla kobiet w ciąży, zapisała mi maść ale od razu powiedziała że jakiegoś wielkiego rezultatu żeby się nie spodziewać, powiedziała że nie mogę jeść kapusty kiszonej, ogórków kiszonych, pomidorów, owoców cytrusowych, banany i pikantnych potraw- wszystko co lubię i ciężko mi koło takich rzeczy obojętnie przechodzić !!!
 
Do góry