reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

anula mi tez maz bedzie robil zastrzyki :) spokojnie ;) a ja juz bym chciala a ja mam dlugi i wiecie ile jesczez ale moze ktora sie zgra ze mna :)anula a jaki masz powod nie zachodzenia macie jakis ??
 
reklama
katrina
ja mam endometrioze I stopnia i tyłozgięcie a m słabe chłopaki tzn 0% w morfologii no i za bardzo ruszać im się nie chce, mam nadzieję że przy ivf można te niedoskonałości ominąć, obawiam się mojej endometriozy czy ona coś mi może zaszkodzić, nie wiem nie znam się, więc będę musiała pomęczyć dr Mr w środę i popytać a może dziewczyny które mają tą przypadłość mogą coś mi troszkę rozjaśnić???
 
anula w tej sytuacji nie było by szans na wspólny wyjazd
tak trochę cieszę się, że jestem "za wami", bo śledząc wpisy wiem co mnie czeka i mogę korzystać z waszych rad

czy któraś z dziewczyn była na wizycie w sobotę/niedzielę w Bocianie? pytam, bo, nie wiem czy lekarz trzyma się wyznaczonych godzin przyjmowania tzn. jest do 16,00 i koniec, mamy wizytę o 13,20 jeśli nie będzie poślizgu, po wizycie badania + 2 godziny czekania na wyniki i powrót ponownie do lekarza, a godziny przyjęć w sobotę do 16,00 więc nie wiem czy się wyrobimy, ale może niepotrzebnie się martwię
 
Ostatnia edycja:
faro mi goyah rozjaśniła i przetarła drogę :tak:teraz czas na mnie ;-) ja nie byłam, ale jeśli panie pielęgniarki tak cię zapisały to na pewno dr cię przyjmie, ja tam nie spotkałam się z dłuższym opóźnieniem jak 5-10 min, także spokojnie, nie martw się będzie wszystko dobrze, daj nam znać co dr powiedział no i jak wyniki wyszły :tak:
 
Anula jak podpytasz dr o kwestie endometriozy to napisz proszę. Ja Ci jedynie mogę napisać ze jak kiedyś pytałam dr M czy mając endometriozę moje szanse na powodzenie są jeszcze mniejsze niż standardowe 30% to powiedział, że przy in vitro endometrioza nie ma znaczenia. Na forum "kto po in vitro" znowu czytałam jak jedna dziewczyna podchodziła 3 raz do in vitro i lekarz jej powiedział, że endometrioza jest przyczyną tego, że zarodek niechce się zagnieździć.
 
Ojjjj stresa mam i nie dobrze :-( bo sama mąż przyjedzie juz niestety po transferze.... Klucie do stymulacji nie takie straszne teraz mam takie ampułki clexane co igły jakieś tępe i potrzeba sily troche więcej sily zeby wbic. Anula jak pozniej bedziesz sama to radze pocwiczyc samej robienie zastrzykow bo igielki z pena wchodza jak w masło :-p adres autobusa pks-expres.pl jest tylko jeden kurs i bylam nawet na dworcu zapytac no ale byl rano.
Przygotowanie do transferu tutaj około 2 h trzeba byc po jedzeniu i nie koniecznie na pelnym pecherzu pani powiedziala ze okolo 15 min na fotelu i do 30 min na łóżku.
Ja mam endometrioze II i na samym poczatku dr Mr powedzial "ze to wlasnie tutaj jest problem do tego b.kiepska parametry plemnikow ale jestesmy dobrej mysli i dzialamy normalnie"
Do usłyszenia i pewnie napisze dopiero jutro wiec pozdrawiam :-)
 
goyah ja już spr to połączenie, ten autobus jedzie przez Warszawe, ale jakby się udało to po transferze o ile będę sama mogę spokojnie wracać nim, goyah a on wyjeżdża z Białegostoku tylko rano- jeden kurs na cały dzień ? o Matko to mnie teraz przestraszyłaś z tymi tępymi igłami :szok: dziewczyny możecie się śmiać ze mnie, ale ja naprawdę igły się boje i nie wiem co zrobie, może wynajmę pokój u pielęgniarki z Bociana i będę do niej chodziła żeby mi zastrzyki robiła, no nie ma bata żebym sama sobie zrobiła !!! no i całe szczęście że pęcherza nie trzeba mieć pełnego bo ja mam jakąś traumę po iui i najbardziej tego się obawiałam heh:-D
katrina długi protokół zaczyna sie od wyciszania jajników antykoncepcją a krótki nie i chyba więcej zastrzyków się bierze ale pewna nie jestem to musiały by dziewczyny bardziej doświadczone napisać, katrina a jakie ty masz amh ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Goyah powodzenia dzis:) Dziewczyny jak wyglądała u Was @ po orgametril, była normalna? Pytam, bo od 2 miesięcy @ poprzedzało 2 dniowe plameinie i myslałam, że po orgametril przyjdzie normalna @ a tu znowu to samo, drugi dzień tylko plamię i zastanawiam się teraz czy jutro jak to było do tej pory przyjdzie @ czy już trwa. Problem jest taki, że 1 dc miałam wziaść 1 tabletke anty i pytałam dr M, czy liczyć plamienia to kazał zacząć od krwawienia a teraz nie wiem czy czasem przy odstawieniu orgametril jest tylko plamienie... Jak się nic nie rozwinie do jutra do będę musiała dzwonić do Parens co robić ale mam nadzieję, że dostane. Ale napiszcie mi Dziewczynki jak to u Was wyglądało.
 
Do góry