reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Nuna to super ze jestes zadowolona i tak ma byc.:-) By czuc ze sie jest w dobrych rekach.
Anula podala oba namiary z ktorych korzystalam bo mieszkalam na obu bo nie dalo sie na caly pobyt. 1 jest od p.Alicji ja jestem na jednopokojowym ok 15 min spacerem do bociana. 2 jest od p.Wioli i nawet blizej duze z sypialnia i salonem. Oba wyposazone w porzadku. Na tym 2 bylaby mozliwosc wspolnego mieszkania :-)
Pozdrawiam :-)
 
reklama
[FONT=&amp]anula86[/FONT][FONT=&amp] dzięki za odpowiedź [/FONT]:-)[FONT=&amp] przynajmniej wiem o co mniej więcej mogło chodzić. Raczej się domyślałam ale mnie upewniłaś. Odnośnie pisania o planach to niestety wiem że nic nie można planować bo los i tak zawsze zdecyduje za nas.[/FONT][FONT=&amp] Przy najbliższej wizycie zapytam dr i niech się określi. [/FONT]

[FONT=&amp]Chciałam tylko powiedzieć że jesteście silnymi i mądrymi kobietami i na pewno Wam się uda. Trzymam kciuki za każdą z Was :-)[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
goyha dziekuje za odp juz dzwonilam i chciala zarezerowowac ale ja dopiero na 15 maja niewiem czy nie za wczesnie ....czy ktoraś miala moze zastrzuk dipherline ?
 
Ostatnia edycja:
Witam co do mieszkania w Białymstoku to pierwszym razem zatrzymaliśmy się w mieszkaniu położnej koszt 100 zł doba i było ok ,natomiast drugim razem mieszkanie było zajęte i byliśmy w akademiku koszt podobny 90 lub 100 zł dokładnie nie pamiętam i też bardzo fajnie dla mnie było nawet lepiej z tego względu że bliżej , akademik jest zaraz za parkiem ,dwie minuty do kliniki.A tutaj link Dom Studenta Nr 1 Akademii Medycznej W Białymstoku, Białystok, ul. Akademicka 3 - Pokoje Gościnne Białystok » e-turysta.pl
 
widzę, że przez weekend trochę się działo jeśli chodzi o wpisy
ja cierpliwie czekam na @ i pierwszą wizytę w Bocianie, mam nadzieję, że zbiegnie się ona z tym, że będziemy już w ich systemie
dziewczyny, jeśli chodzi o nocleg w Białymstoku te ceny które podajecie ok 100 zł jest to cena za jedną osobę, czy za pokój, bo jeszcze nie próbowałam się orientować w kwesti noclegów
 
100 zł to cena za pokój .W akademiku mają specjalne pokoje dla gości osobny korytarz zamykany na klucz łazienka jest obok pokoju i lodówka również w tym małym korytarzyku między pokojem a łazienką , tylko kuchnia wspólna.Głownie gośćmi są pary leczące się w Bocianie :) Ja polecam było bardzo fajnie , każdego dnia przychodzą panie sprzątają pokój i łazienkę.
 
fakt, mają wywindowane ceny za noclegi przynajmniej jak w zakopiańskich willach, ale nie mamy wyjścia, ciekawa jestem jak sytuacja wygląda z noclegami w miejscowościach przy Białymstoku
 
Witajcie Dziewczynki! Troszkę mnie nie było, ale podczytywałam Was. W piątek miałam wizytę w Novum, jestem bardzo zadowolona. Całkiem inne podejście i traktowanie. Wizyta rzeczywiście trwała 40 minut, lekarz wypytał o wszystko, wszystko sobie notował...ze względu na niski poziom amh dostałam leki na poprawę komórek jajowych, mam brać aż 3 razy dziennie gdzie normalnie bierze się tylko jedną tabletkę, no ale może coś to pomoże. Doktor też popatrzył na wyniki mojego TSH, stwierdził, że przy staraniach się o dziecko jest trochę za wysokie, więc też będę brała coś na obniżenie, mój poziom to 2,27 a powinno być poniżej 2. W Parensie niestety nikt tego nie sprawdził i nawet nie zapytali się o to. Mam też porobić kilka innych badań, między innymi na toksoplazmozę. Lekarz bardzo się zdziwił że tego badania nie miałam robionego. Niestety większość moich badań była ważna tylko pół roku więc muszę je zrobić od nowa, ale w Novum przynajmniej je rzetelnie sprawdzają. Czekam na @, mam porobić te zaległe badania, przyjechać między 17-20 dc i pod koniec kwietnia zaczynam stymulację jeśli wszystko będzie dobrze :)

TRzymam za Was Kochane mocno kciuki!!! Goyah powodzenia na transferze :) szybciutko CI wszystko poszło :) i ja wierzę, że następny raz nie będzie u Ciebie potrzebny :)

Nuna podaj mi nazwę tych piguł, które Ci lekarz przepisał na poprawę komórek jajowych. Chciałabym się zorientować co to za specyfik jest. Ja też mam niskie AMH a chciałabym sobie komóreczki podreperować :)
 
reklama
Do góry