reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
Pola a moze dla pewnosci zakop w ogrodku ?!!! to mniej bedzie pokusy niz w barku ... a z tym alkoholem to moze holandia bardziej liberalny kraj niz teraz polska.... u na sto strasznie sie porobilo glupawki ludzie dostaja:elvis:
 
melduje sie aktywistka ewa niestety jeszcze dwa w jednym wczoraj jakies niewyrazne skurcze i na tym koniec jutro termin a tu d... dobry pomysl z tym winkiem ale u mnie to nie wiem czy 18 lat by wylezalo hi hi bo uwielbiam dobre wytrawne winko nawet mialam ostatnio ochote ale zrezygnowalam
 
No wlasnie zrobilo sie strasznie drentwo!!! wszystkie czekamy chyab na gwiazdeke z nieba albo jakiegos kopniaczka w tyleczek.. moze goralka nam jakiegos newsa doniesie skoro ja dzis mieli polozyc w szpitalu!!:tak:
 
reklama
Do góry