reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Owulacja

K.lub

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Grudzień 2023
Postów
18
Witam.
Z mężem staramy się o dziecko. Pierwsza próba niestety się nie udała.
Obecnie jestem w 14 dniu cyklu. Cykle mam 35 dniowe.
Od wczoraj bolało mnie w boku brzucha, jakby jajniki. Dziś zauważyłam na bieliźnie krwawienie. Czy to owulacja?
 
reklama
Plamienie okoloowulacyjne sie zdarza, ale moze to byc tez jakies zawirowanie hormonalne albo torbiel. Ciezko cokolwiek powiedziec bez badania przez internet.
 
Czesc dziewczyny prosze o wyrozumiałosc .
Zaczelam przygode z testami .
Cycle mam max 28 dniowe wedlug appki owulacja byla 2 dni temu wedlug testowi sluzu (jajko białka kurzego) wczoraj dzis jest 17 dzien cyklu I test moim zdaniem pozytywny
 

Załączniki

  • 17072896312295931932469319606400.jpg
    17072896312295931932469319606400.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 69
Do góry