reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej hej ja jestem wczoraj miałam gości przyjaciółka z Niemiec zajechała co była u mnie za starsza na ślubie już ponad 5 lat jej nie widziałam więc nic po południu nie pisałam. U mnie w piątek prenatalne jak narazie za bardzo się nie stresuje pewnie dopiero jutro mnie dopadnie a co u mnie kończę 12 tydz jak narazie spokojnie zero objawów zapominam często że jestem w ciąży . Szybciej skończyć ten pierwszy trymestr może wtedy będzie bezpieczniej boje się poronienia bo już jedno przeżyłam w 8 tyg. Trzymam za Was kciuki abyście szybko zobaczyły 2 kreseczki 😁😁
 
Hej hej ja jestem wczoraj miałam gości przyjaciółka z Niemiec zajechała co była u mnie za starsza na ślubie już ponad 5 lat jej nie widziałam więc nic po południu nie pisałam. U mnie w piątek prenatalne jak narazie za bardzo się nie stresuje pewnie dopiero jutro mnie dopadnie a co u mnie kończę 12 tydz jak narazie spokojnie zero objawów zapominam często że jestem w ciąży . Szybciej skończyć ten pierwszy trymestr może wtedy będzie bezpieczniej boje się poronienia bo już jedno przeżyłam w 8 tyg. Trzymam za Was kciuki abyście szybko zobaczyły 2 kreseczki 😁😁
Hej super, że się dobrze czujesz. Oby tak dalej.☺️☺️ Te prenatalne to zawsze największy stres, ale będzie dobrze. ❤️ Ja właśnie zaczynam pracę, ale mi się mega nie chce.. byle do 16. 😌
 
Hej wieczorową porą,ja dzisiaj cały dzień poza domem,w końcu ładna pogoda,teraz kąpiel i spanie .
Asia z podlasia super że tak bezobjawowo będziesz miała grzeczne dziecko:),spacery jeszcze nikomu nie zaszkodziły a ruch to zdrowie ,zdrowa mama zdrowe dziecko

Justi s u ciebie jak , jakieś wkręty już masz???

Ciekawe co u reszty dziewczyn ,pewnie urlopują
 
Ja niby zdaję się na los co mam być to będzie,ale cały czas myślę czy była ta owu czy nie , kuźwa gdyby nie ten wiek bym tak nie myślała ,a tak to mi nawet jednego miesiąca szkoda
 
Ja niby zdaję się na los co mam być to będzie,ale cały czas myślę czy była ta owu czy nie , kuźwa gdyby nie ten wiek bym tak nie myślała ,a tak to mi nawet jednego miesiąca szkoda
Ja tez myślę o tym, czy była owu czy nie. Kiedy ten test może wyjść sama już nie wiem. Boję się zawodu :(
 
reklama
Do góry