reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ale jak u Ciebie 2cm rozwarcia to tez w każdej chwili może ruszyć :)
Nie masz tam jakiś schodów żeby się przejść trochę?;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Hej dziewczyny ☺ my wczoraj bylismy nad jeziorkiem wiec fajny dzien.
Co do karmienia ja juz ponad 3 miesiace wisze na laktatorze strasznie to meczace i juz zakanczam laktacje po malu bo chcem sie odchudzac a jak tylko mniej jem to mleko zanika i w ten sposob przytylam 4kg tragedia biore sie za siebie.

Powodzenia dziewczynki i milego dnia ☺
 
Hej. Jak tam dajecie radę w te upały?
Fajny dzionek mieliście nad wodą [emoji4]
Podziwiam Cię za to odciaganie pokarmu.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Parampampam to czekanie jest najgorsze, tym bardziej że leżysz i nic się nie dzieje. No ale pewnie najpóźniej jutro ruszy :).

Mimi ten czas ucieka nieubłaganie, a w ciąży szczególnie. I dlatego zaczęłam już dzisiaj planować wakacje 2018:-D. Wybór padł albo na Jezioro Białe albo Krasnobród. Jeszcze tylko konsultacje ze znajomymi i trzeba zacząć odkładanie grosza.

Dziewczyny wiem, że miałam zrobić inaczej, ale wczoraj zaczęłam podawać Filipowi sok jabłkowy. Nie wiem czy dobrze robię czy źle. Filip się zbuntował i nie chciał pić wody, a przy tych upałach powinnam go dopajać tym bardziej że je tylko mm. Na razie sok rozcienczam z wodą w proporcji 1:1. Na początku się krzywił, a za chwilę cieszył. Wczoraj pił po łyku, dzisiaj wrąbał za jednym razem 20 ml. Mam tylko nadzieję, że tak samo zareaguje na warzywa. Tak więc rozpoczął się nowy etap w życiu mojego synka:)
 
Kasia, Ty musisz być gdzieś z moich okolic :) I gratulacje dla Filipa z okazji wejścia na nową drogę :D

Czekanie mnie dobija, szczególnie, że tutaj sie nawet odpoczywać nie da. Nie mogę wysiedziec na tyłku na tym łóżku, nie mogę tez na nim leżeć, o spaniu nie ma nawet mowy. Zamiast odpoczywać przed porodem, ja tylko tracę siły, bo tu się nie da inaczej. Dzisiaj już dwie dziewczyny skończyły na cesarce, jeezcze nikt nie urodził sn. Ale dwie panie w kolejce, zobaczymy co się rozwinie.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry