reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

No i zostałam sama. Dziewczyna obok po dwóch workach oksytocyny nie ruszyła i poszła na cesarke. Nawet jej trochę zazdroszcze, jak słyszę jęki z sali porodowej...

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Zauwazylam, ze nawet sporo prob rodzenia sn konczy sie cesarka. Ja wybieram cc!

Mala miala zoltaczke, nie wiem czy pisalam ale juz jest ok. W poniedzialek bedzie miala robione usg wiec albo wyjdziemy w poniedzialek albo we wtorek. Juz sie nie moge doczekac. Cycki mnie bola od odciagania pokarmu i wcale mi sie nie podoba te karmienie. :( Wszyscy jednak doradzaja by karmic, moj maz tez wiec sie jeszcze troche pomecze, ale mysle nad wprowadzeniem chociaz na noc modyfikowanego.

Parampampam kciuki za szybki porod, a moze juz jestes nawet po.. :)
 
Oj jeszcze nie, u mnie nic się nie dzieje, a dzisiaj nic mi nie robili oprócz badań. Ale za to w sali naprzeciwko urodziło się dziecko, wzruszyłam się strasznie, mimo że nie brzmiało jak wakacje. Ale jak mały zaczął kwilic to mi łzy poleciały. Dziewczyny, ogromnie wam zazdroszcze, że macie już dzieci przy sobie.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Parampampam to tam się rodzi na sali gdzie się leży czy jak? ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja leżę na trakcie porodowym, na łóżku porodowym, wiec wygląda na to, że tak. Inne kobiety są na salach przedporodowych, a mnie położyli tu.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Pierwszy wybuch histerii już za mną. Lekarz był rano, powiedział, że nie widzi powodu, żeby przyspieszyć akcje, mam podobno 2cm rozwarcia, ale skurczy zero. Po badaniu polala się ze mnie krew, polaly się łzy i jestem wściekła, że spędzę tu kolejny dzień na niczym. Muszę czekać aż mój lekarz przyjdzie na dyżur. Nie muszę dodawać chyba, że bezsensowna doba na porodowce w niewygodnym łóżku bez godziny snu to nic fajnego?

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
O matko, to myślałam ze normalnie Leżysz sobie na sali zwykłej.
Mam nadzieję ze jak przyjdzie Twój lekarz to będzie lepiej.... trzymam kciuki [emoji110]
Daj później znać co i jak.


A ja czuję się okropnie :(
wszystko mnie boli.... w nocy przekrecenie się z boku na bok to wyczyn.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Parampampam, głowa do góry, coraz bliżej do chwili, kiedy będziesz miała przy sobie już kruszynkę [emoji11] trzymam kciuki za Ciebie, oby wszystko poszło dobrze! [emoji11]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Wyłam chyba z godzinę, aż położna przyszła i pytała co się dzieje :D ale zgonilam na hormony. Już mi chyba przeszło. Zaraz przyjedzie mąż z moimi rodzicami, to może znowu się wycie aktywuje. A tutaj co raz przyjeżdża kobieta na poród. Obok mnie następna rodzi. Wczoraj w nocy dwójka dzieci. Dzisiaj przeczuwam co najmniej trójkę.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry