reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zrobiłam zdjęcie wyników i wysłałam ginkowi. Twierdzi że jest ok no to ok. Widocznie cukier w moczu w sladowej ilości jest dopuszczalny w ciąży.

Cieszę się że dotrwałam do 39 tygodnia tylko że jestem już niecierpliwa i męczę się z brzuchem. Puchne no i ciężko. Wiem że inne mają gorzej. Mnie ominęła cukrzyca i nadcisnienie więc tylko Bogu dziękować.

Ciężka pogoda. Parno duszno. Schowana jestem w domu.
 
reklama
Mimi na razie spokój,nic się nie dzieje.Tzn,kolejny fragment czopa odszedł;) Mina sprzedawcy musiala być bezcenna,trzeba by ją uwiecznić;)
Inka rozumiem Twoje zniecierpliwienie,ale w końcu urodzimy;) Nie ma innej opcji;) U mnie dziś chłodniej ale ciśnienie jakieś kiepskie i głowa boli...Albo to z nerwów że jestem sama w domu:/
 
Zadzwoniłam do mojej gin. Chyba ma zły dzień :/ wrrr :/
Jednak wizyta jutro ok. 16 bo w sobotę ma gości

hchy43r8h8l5x99d.png
 
No i uświadomiłam sobie ze nie mam zrobionego moczu. Matko.... padne dziś....
Szybko siku (niestety nie poranny mocz) i znów do miasta do labo.... uh

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Misiaczek dzielnie zniósł pobranie krwi prawie nie płakał :)
A ja już chyba okresu dostałam dwa kg na plusie mam wrażenie że jestem opuchnięta i ból brzucha .W sumie za pierwszym razem też tak było po 4 tygodniach.

A i Michaś już dziś 4500 kg waży !A kupiłam mu Bebiko zobaczymy czy go zasyci czy tak jak po Bebilonie będzie ciągle głodny.

Zuza ale fajnie że już niedługo przytulisz synusia :)
Mimi nic tylko się cieszyć ,że pan tak zaskoczony był ;)

Dziś podjechałam do Lidla po ubranka i masakra jakaś sami chłopcy się rodzą dla dziewczynek dwa kosze ubranek a dla chłopców może że 20 sztuk wszystkiego zostało .Wzięłam body i bluzę ,bo były jeszcze tylko pajace .
IMG_20170720_122128.jpg



dqprh37147u4tr1q.png
 

Załączniki

  • IMG_20170720_122128.jpg
    IMG_20170720_122128.jpg
    286,2 KB · Wyświetleń: 328
Więcej chłopców rodzi się ponoć w czasach dobrobytu, a dziewczynek w ciężkich czasach, więc to jakaś diagnoza naszego społeczeństwa może :D

Michasia to chyba drożdżami karmisz [emoji38]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado no chyba że drożdże w Bebilonie były :D
Jeden i drugi jak się urodzili ważyli po 3400 i starszy jak miał miesiąc ważył 4600 a Misiek 4500 hehe idą łeb w łeb :D Położna dziś stwierdziła że jeden i drugi nadrabiają to czego im brakło w brzuchu :D

Mimi tak za pierwszym razem a krew to się lała i lała .Super normy już do ulubionych dodałam :)
dqprh37147u4tr1q.png
 
Agunia to szybko ten okres ja wprawdzie sciagam mleko ale juz 3 miesiac okresu narazie nie widac wcale nie tesknie . Agunia napisz jak mozesz ile wazylas przy porodzie ile teraz itd.

Mimi pytalas czym szczepie Gabrys jako wczesniak ma darnowe szczepionki 5w1 i tymi szczepie.

U mnie tez dzis goraco. Po zatem mam depresje jakos sprzatalam i schowalam wage dzis staje a tu 3kg na plusie zalamka biore sie za siebie wyszedl bokiem gril i obiadki ostatnio gotowalam bo siostra byla i sama jadlam.

Zuza ja tez jakos czekam na Twoja dzidzie ale ten czas leci pamiwtam jak dolaczylas do forum☺

Milego dnia ☺
A to moj klusek ☺
 

Załączniki

  • 20170719_173132.jpg
    20170719_173132.jpg
    270,7 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Czesc wam, ale produkcja.
No no Zuza robi sie powaznie :) u mnie sierpniowki sie sypia, dwie juz urodzily trzecia jutro ma cc.
Ja mam sie dobrze, co prawda cisnienie wariuje ale czuje sie mega zrelaksowana tu na Mazurach. Laduje akumukatory bo cos czuje, ze w szpitalu poleze juz do porodu.

Szafirek gratulacje dla Ciebie :)
 
Do góry